Надзвичайні події

ДБР перевірить фірму дружини голови Кіровоградської ОДА

. 5327

Слідчі Державного бюро розслідувань у Мелітополі отримали дозвіл на тимчасовий доступ до речей та документів ТОВ "Медіапівдень" - рекламного підприємства, яке належить дружині голови Кіровоградської ОДА Андрія Балоня.

 

akt kameralnoy proverki

Мелітопольський міськрайонний суд задовільнив клопотання слідчих 28 січня. Постанова про це опублікована в Єдиному реєстрі судових рішень.

Державне бюро розслідувань розпочало досудове розслідування щодо ексзаступника голови Херсонської ОДА, нині голови Кіровоградської ОДА Андрія Балоня та заступника обласного управління СБУ у Херсонській області Юрія Мотрука. Мова йде про потенційний злочин передбачений ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою, або службовим становищем).

Справу відкрили за заявою громадських активістів, які вважали, що будучи на посадах чиновники використовували адмінресурс, аби агітувати за Петра Порошенка. Нібито створивши рекламну фірму ТОВ "Медіапівдень", яка юридично належить дружинам чиновників, вони незаконно розмістили на території області сотню білбордів.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама