Надзвичайні події

На Кіровоградщині виявили близько 10 тисяч різних недоліків пожежної безпеки

. 1525

 

В області повністю завершені перевірки стану пожежної та техногенної безпеки об’єктів із масовим перебуванням людей, які виявили близько 10 000 різного роду недоліків, які унеможливлюють не лише запобігання, а навіть своєчасне виявлення та ліквідацію пожежі на початковій стадії.

 

Про це повідомляє пресслужба У ДСНС в області з посиланням на начальника Управління ДСНС України у Кіровоградській області Віталія Миронюка.

За виявлені недоліки, що можуть призвести до загибелі людей під час пожежі, до адміністративної відповідальності притягнули 1031 посадову особу закладів освіти, охорони здоров’я та соціального захисту.

«Для повного усунення виявлених перевірками недоліків у протипожежному захисті об’єктів із масовим перебуванням людей необхідний комплексний підхід: особиста відповідальність власників (керівників), достатнє фінансування та жорсткий контроль», - розповів сьогодні, 28 лютого, під час позачергового засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС Віталій Миронюк.

За його словами протягом останніх років на території держави спостерігається зростання кількості пожеж на об’єктах з масовим перебуванням, які спричиняють не лише значні матеріальні збитки, але і загибель людей, у тому числі дітей. Результати розслідувань, проведених за кожним таким випадком, свідчать про дві причини: власники та балансоутримувачі об’єктів не приділяли належної уваги забезпеченню пожежної безпеки будівель; фінансування виконання протипожежних заходів не здійснювалось взагалі.

«Детальне вивчення обставин трагічних подій засвідчило, що основну роль у виникненні трагедій зіграла відсутність систем пожежної автоматики. А у випадках, коли вони були наявні та спрацювали, інформація до пожежно-рятувальних підрозділів надходила із запізненням через те, що системи автоматики не були підключені до пультів централізованого спостерігання», - каже Віталій Миронюк.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама