Надзвичайні події

У Кропивницькому призупинять роботу чотирьох маршрутів громадського транспорту через хворого водія

. 7928

Через підтверджений випадок коронавірусу у водія маршрутного таксі, тимчасово припинить роботу підприємство, маршрутки якого працювали на чотирьох маршрутах. Про це повідомив офіційний сайт міської ради Кропивницького.

watermarked marw2Всі маршрутки, що належать ПП «Паритет-Сервіс» від понеділка, 30 березня, залишаться на підприємстві. Не вийдуть на роботу і водії маршрутних таксі №77, №104, №112 та №113, у колеги яких виявили захворювання на коронавірус COVID-19.

Медичні працівники підприємства, які безпосередньо контактували з хворим, перебуватимуть у карантинному режимі, а у технічному парку триватиме перевірка на дотримання запроваджених санітарних норм на період дії режиму надзвичайної ситуації у Кропивницькому.

Про подальшу роботу підприємства та функціонування маршрутів №77, №104, №112 та №113 в міській раді обіцяють повідомити додатково.

Нагадаємо, на Кіровоградщині підтвердили інфікування коронавірусом у чотирьох людей, один з хворих водій маршрутного таксі, що обслуговувало 113-й маршрут.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама