Надзвичайні події

На Кіровоградщині судитимуть підозрюваних у привласненні зерна

. 2112

На Кіровоградщині поліцейські передали до суду обвинувальний акт відносно громадян, яких підозрюють у привласненні зерна.

pshenitsa zerno krasivo

Як повідомляє сектор комунікації поліції області, завершили досудове розслідування кримінального провадження стосовно членів організованої злочинної групи у складі 3 осіб – колишніх працівників державного підприємства та керівника приватного господарства, які протягом 2018 року заволоділи коштами в загальній сумі близько 650 000 гривень.

-У ході досудового слідства встановили, що організатор групи – керівник державного підприємства спільно з підпорядкованим працівником та керівником приватного господарства, вчинили незаконне заволодіння зерном суб’єктів господарювання, яке зберігалось в складських приміщеннях, та, в подальшому, реалізували його з метою отримання прибутку,- йдеться в повідомленні.

Наразі розслідування кримінального провадження завершено.

Обвинувальний акт стосовно підозрюваних за ч. 5 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненого у великих розмірах, організованою злочинною групою), ч. 4 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненого у великих розмірах), ч. 3 ст. 358 (підроблення документів), ч. 4 ст. 358 (використання підроблених документів), ч.1 ст.366 (складання та видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів) Кримінального кодексу України скеровано на розгляд до суду.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама