Надзвичайні події

На 30% побільшало пожеж сухостою на Кіровоградщині

. 1438

 

У порівнянні з минулим роком в області зросла кількість пожеж сухої трави, сміття та сухої рослинності на відкритій території.

IMG 20200413 151410767

Про це стало відомо сьогодні, 14 квітня, під час засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС, повідомляє У ДСНС України у Кіровоградській області.

За словами керівника Служби порятунку Кіровоградщини Віталія Миронюка, у зв’язку з підвищенням середньодобової температури повітря, створюються передумови для виникнення пожеж в екосистемах області.

З початку 2020 року сталось 326 пожеж сухої трави, сміття та сухої рослинності на відкритій території, що майже на 30% більше, порівняно з таким же періодом минулого року. Площа займань на відкритих територіях складає більше 100 га.

«Завдяки своєчасному реагуванню на випадки пожеж вдалося мінімізувати їх наслідки та не допустити переростання в надзвичайні ситуації», – зазначив начальник У ДСНС в області.

Натомість забезпечення належного стану пожежної та техногенної безпеки об’єктів та територій (у природних екосистемах, сміттєзвалищах, лісозахисних смугах, лісопарках, системах життєзабезпечення і на прилеглих до них територіях) покладається на органи місцевого самоврядування та власників або орендарів, на балансі яких вони утримуються.

Нагадаємо, Верховна Рада підвищила штрафи за підпал сухостою.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама