Надзвичайні події

На Кіровоградщині працівницю Держгеокадастру оштрафували за несвоєчасне подання декларації

. 1877

За рішенням суду працівницю Держгеокадастру визнали винною у вчиненні правопорушення пов’язаного з корупцією.

hroshi7

Як повідомляє пресслужба прокуратури Кіровоградської області, держслужбовця одного з районних відділів Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області у судовому порядку притягнуто до адміністративної відповідальності за несвоєчасне подання е-декларації.

-Працівниця Держгеокадастру перед звільненням з органів несвоєчасно подала щорічну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Постановою суду жінку визнано виною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною першою статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладено штраф у розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, - йдеться в повідомленні.

Прокуратурою області відповідно до вимог ч. 3 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» внесено подання керівнику ГУ Держгеокадастру у області щодо вирішення питання про проведення службового розслідування.

Довідково. Відповідно до частини першої статті 45 вищезазначеного Закону державні службовці зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама