Надзвичайні події

У Кропивницькому розкрадають злітну смугу, яку планували добудовувати

. 3742

27 травня невідомі демонтували плити із недобудованої злітної смуги на Новомиколаївці.

Main67

Нагадаємо, ще у 80-х роках злітно-посадкову смугу аеродрому «Кіровоград» вирішили продовжити до 2100 метрів. Реконструкцію розпочали уклавши спеціальні аеродромні бетонні плити. Проте через відсутність фінансування на початку 90-их будівництво зупинили. Припинили також активно використовувати аеропорт.
Це не перше розкрадання злітної смуги. У 2016 році, за підрахунками місцевих жителів, протягом чотирьох діб викрали 186 плит орієнтовною загальною вартістю близько 930 тисяч гривень.

У 2018 обласна рада мала сподівання на відродження аеропорту і видатки на добудову злітної смуги (йдеться про понад 3 мільйони гривень) передали Мінінфраструктури. Проте відновлення смуги так і не почалось.

« Цей об’єкт незавершеного будівництва, знаходиться на балансі управління капітального будівництва ОДА.
Неодноразово протягом останніх трьох років невідомі, які представлялися представниками певних іногородніх компаній робили спроби вивезти плити. І хоча плити не є власністю академії, служба авіаційної безпеки ЛА НАУ вчасно реагувала на ситуацію, викликаючи правоохоронні органи і майно вдавалося врятувати.
Цього разу, охоронці аеродрому знов зафіксували наміри вивезти плити одразу ж викликали поліцію, повідомили представників власників майна та СБУ.
Втім, представники поліції, які прибули на виклик, після спілкування з невідомими, повідомили, що останні мають відповідні документи, тож законних підстав зупинити їх немає,» - прокоментував ситуацію Сергій Неділько, начальник Льотної академії НАУ. 


Як повідомила речниця головного управління Національної поліції в області Віталіна Бевзенко, коли поліцейські прибули, побачили кран та вантажівку. Чоловіки,які контролювали демонтаж, показали документи на право власності.

«За документами вони були придбані ними в іншого підприємця. З метою перевірки законності передачі права власності на вказане майно та для з’ясування усіх обставин події, інформацію за цим фактом було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 15 та ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України. Обставини події встановлюють слідчі. Місце пригоди охороняється,» - сказала Віталіна Бевзенко.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама