Надзвичайні події

У Кропивницькому суд звільнив від відповідальності "гранатометника з ЛНР"

. 2051

Ленінський районний суд Кропивницького звільнив від відповідальності колишнього бойовика з Луганської області.

IMG 20200214 WA0004 2

Як повідомляє пресслужба Служби безпеки України у Кіровоградській області, у 2014 році мешканець Луганщини, відбуваючи чергове покарання в одній з місцевих колоній, очолив загін засуджених, які розвантажували військову техніку бойовиків.
З червня 2017 року, після закінчення строку ув’язнення, чоловік приєднався до так званої «Народної міліції ЛНР» на «посаді» гранатометника, а згодом призначили «заступником командира бойової машини». Там він, зокрема, брав участь у переправленні військової техніки з території Росії.

Згодом він залишив лави бандформувань та виїхав до Росії на заробітки.
Після повернення через побоювання кримінальної відповідальності переховувався на тимчасово непідконтрольній території Луганщини.

"Дізнавшись про Програму СБУ «На тебе чекають вдома», чоловік звернувся до української спецслужби.
Співробітники Кіровоградського обласного управління СБУ здійснили спецоперацію по переправленню мешканця Луганщини через КПВВ «Станиця Луганська» на підконтрольну українській владі територію", - йдеться у повідомленні.

Чоловік дав свідчення. У межах раніше розпочатого кримінального провадження співробітники СБУ підтвердили, що луганчанин не брав безпосередньої участі у бойових діях і не вчиняв інших тяжких та особливо тяжких злочинів і суд його звільнив.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама