Надзвичайні події

За ексголову Кіровоградської ОДА та його підлеглого внесли заставу

. 4548

За ексголову облдержадміністрації Андрія Балоня та його підлеглого – керівника патронатної служби Сергій Шевченка внесли заставу.

 500grn

Про це «Гречці» повідомили в пресслужбі Вищого антикорупційного суду.

Так, за колишнього очільника області внесли заставу – 10 млн 135 тис грн, а за керівника патронатної служби 5 млн 67 500 грн.

Відзначимо, у разі внесення застави підозрювані мають прибувати до слідчого, прокурора та суду за кожною вимогою. Не відлучатися із Кропивницького без їх дозволу та повідомляти про зміну свого місця проживання. Утриматися від спілкування із будь-якими особами з приводу обставин, викладених у письмовому повідомленні про підозру. Носити електронний браслет.

Нагадаємо, 25 червня голову Кіровоградської облдержадміністрації Андрія Балоня та посадовця цієї ж ОДА затримали при передачі чергового траншу хабаря. Слідство встановило, що чиновники у змові запропонували начальнику ГУ Держпродспоживслужби в області Ігорю Бойчуку надати їм хабар в 1,8 млн грн, аби не перешкоджали в роботі. Гроші мали передаватися траншами.

26 червня Балоня та Шевченка взяли під варту з альтернативою застави. Балонь вважає себе невинним та пояснив звідки у нього мільйони готівки.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама