Надзвичайні події

У Кіровоградській області продавали фальсифікований алкоголь (ФОТО)

. 2543

 

Повідомили про підозру організатору та членам злочинної групи з Миколаївської області, які виготовляли та продавали фальсифікований алкоголь на Миколаївщині та Кіровоградщині.

 

0408

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Миколаївської області.

За даними слідства, нелегальний бізнес у жовтні 2019 року організував 48-річний житель Миколаєва, до якого залучив ще трьох миколаївців віком 27, 35 та 44 роки. Підозрювані незаконно купували спирт у невстановлених осіб, з якого виготовляли алкогольні напої (горілку, коньяк) та продавали їх на території Миколаївської та Кіровоградської областей.

Підпільне виробництво та зберігання такого алкоголю здійснювалося у спеціально обладнаних складських приміщеннях, боксах та гаражних приміщеннях.

Під час 30 санкціонованих судом обшуків за місцями мешкання фігурантів, в автомобілях, складських приміщеннях правоохоронці вилучили понад 10500 л спирту та спиртової суміші, гроші в сумі понад 800 тис. грн, понад 180 пляшок горілки, фасованої в скляні пляшки, без марок акцизного податку та з марками, що мають явні ознаки підробки, обладнання для виробництва, помпи для перекачування спирту, тара, спиртометри, мірні ємкості, ароматизатор «Коньяк» та інші. Також за місцями мешкання фігурантів виявили та вилучили вогнепальну зброю та набої до неї.

0608

У червні 2020 року їх злочинну діяльність припинили працівники Нацполіції та СБУ в Миколаївській області.

Наразі проводиться комплекс заходів, спрямованих на завершення досудового розслідування.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама