Надзвичайні події

Кропивницький: засуджений виправної колонії помер, бо “швидка” відмовилася приїхати?

. 9652

 

У Кропивницькому засуджений виправної колонії № 6, який отримав опіки на виробництві, помер. Як з’ясувалося, “швидка” відмовилася їхати на виклик.

smert 

Про це повідомляє пресслужба Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Встановлено, що 12 серпня о 18:35 до медичної частини колонії звернувся засуджений, відряджений в другу зміну на виробництво паливних брикетів. Він поскаржився на опіки лівого та правого передпліччя рук і лівої та правої гомілок ніг. Зі слів засудженого, травму він отримав з власної необережності.

Працівники виправної колонії за зверненням працівників медичної частини того ж дня приблизно о 19:00 викликали “швидку” за телефоном «103». За рішенням диспетчера та чергового старшого лікаря зміни Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області постраждалому відмовили у виїзді “швидкої” та наданні невідкладної екстреної допомоги.

Про подію негайно повідомили до відділу поліції та місцеву прокуратуру. За вказаним фактом поліція внесла відомості до ЄРДР з попередньою правовою кваліфікацією за частиною 1 статті 271 Кримінального кодексу України (Порушення вимог законодавства про охорону праці).

Засудженого доставили до обласної лікарні власним транспортом співробітників виправної колонії.
14 серпня провели необхідне оперативне лікування хворого, який надалі перебував в палаті інтенсивної терапії опікового відділення у тяжкому стані. Однак внаслідок отриманих опіків засуджений помер близько четвертої ранку 21 серпня.

Ситуація перебуває на контролі Уповноваженого ВРУ з прав людини.

Нагадаємо, “Гречка” писала, чому на Кіровоградщині “швидка” може не приїхати на виклик.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама