Надзвичайні події

Виклик про домашнє насильство завершився порятунком чоловіка

. 4594

 

У Кропивницькому працівники мобільної групи реагування на факти вчинення домашнього насильства врятували життя 33-річному потерпілому, який під час сварки з родиною серйозно порізався об скло. Поліцейські встигли вчасно доправити чоловіка до лікарні і тим врятували йому життя.

 slyhavka

За інформацією поліції області, за кілька хвилин після повідомлення про те, що місцевий житель свариться з родичами та намагається їх побити, поліцейські зайшли до двору заявниці, побачили розбиту шибку та велику пляму крові. Власник будинку розповів, що його родич щойно розбив рукою скло, серйозно травмувався, а потім вибіг з двору до парку, що поруч.

– Правоохоронці взяли з собою аптечку та вирушили на пошуки чоловіка. Вже за кілька метрів потерпілий сам вийшов їм на зустріч та, втрачаючи свідомість, попрохав про допомогу. На місці поліцейські наклали на травмовану руку чоловіка джгут, перепинили кровотечу та доправили потерпілого до медзакладу, – йдеться в повідомленні.

19 08 20 poryatunok

Віталій Недбайло та Іван Ватаманюк врятували чоловіку життя

За словами лікарів, в момент госпіталізації стан чоловіка був тяжким, адже він втратив багато крові. Нині, після отриманої медичної допомоги, його життю та здоров’ю нічого не загрожує.

Нагадаємо “Гречка” вже писала про те, де у Кропивницькому шукати захисту від сімейного насильства.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама