Надзвичайні події

Кіровоградщина: за добу 10 пожеж сухої трави, сміття та очерету (ФОТО)

. 2392

Минулої добия пожежно-рятувальні підрозділи Кіровоградської області 10 разів гасили пожежи в полях та на вулицях.

suhtrav1

Бійці 17-ї Світловодська тричі гасили суху траву та очерет: 500 м2 сухої трави та очерету по вул. Лісозаводська, 200 м2 сухої трави у с. Павлівка та 100 мсухої трави на вул. Городоцька.

Рятувальники 20-ї пожежно-рятувальної частини Долинської двічі виїздили на гасіння 800 мсухої трави у с. Червоне Озеро та 0,1 га сухої трави біля Долинської.

Підрозділи 13-ї пожежно-рятувальної частини смт Голованівськ гасили 500 м2 пожнивних залишків пшениці у с. Олександрівка, 19-ї пожежно-рятувальної частини м. Новоукраїнка спільно з місцевою пожежною командою села Комишувате загасили пожежу 0,8 га пожнивних залишків у с. Мала Помічна, 11-ї пожежно-рятувальної частини 100 м2 сміття та сухої трави по вул. Таврійській в Олександрії, 24-ї м. Олександрія у м. Бобринець - 1 га сухої трави у с. Отраде Кетрисанівської СТГ та 32-ї пожежно-рятувальної частини в смт Петрове 1 га сухої трави у Краснопіллі.

В усіх випадках травмованих та загиблих немає. Причини пожеж встановлюють фахівці.

Рятувальники звертаються до всіх жителів Кіровоградщини та гостей області з проханням бути максимально відповідальними у пожежонебезпечний період, коли суха рослинність спалахує від найменшої іскри та пожежа може поширитись на великі території, знищуючи все на своєму шляху!
Не випалювати сухостій, минулорічне листя та сміття.

За матеріалами прес-служби ГУ ДСНС України у Кіровоградській області

Поширюйте

Коментуйте


Реклама