Надзвичайні події

Під Києвом звіряче побили відому журналістку(ФОТО,ВІДЕО)

. 2581

Сьогодні вночі звіряче побили журналістку Тетяну Чорновіл. Про це на «Фейсбуці» повідомив журналіст Мустафа Наєм.

За словами Тетяни Чорновіл, вона повертала до себе в село Гора, коли помітила за собою стеження. Тетяна різко повернула назад в Бориспіль. Але переслідувачі почали її підрізати. Після того як  машину журналістки кілька разів ударили кузовом, вона зупинилася. З іншого авта вибігли двоє, розбили скло в машині Тетяни, після чого вона вискочила з машини і спробувала втекти. Дівчину наздогнали і побили. Били двоє чоловіків.

 В травмопункт Тетяну Чорновіл відвезли правоохоронці, які знайшли її на вулиці. У Тетяни струс мозку, травми обличчя, сама пересуватися  вона не може.

Колеги-журналісти однозначно пов’язують напад з професійною діяльністю Тетяни Чорновіл – вона не раз була автором резонансних матеріалів про представників діючої влади.

Як повідомив Громадському ТБ активіст Олексій Гриценко, якому Тетяна подзвонила в ту ніч, 24 грудня Тетяна їздила знімати будинки міністра внутрішніх справ Захарченко і генпрокурора Пшонки. Під час останньої зйомки за нею слідкували «беркутовці». Інформацію про дім Захарченка Тетяна встигла опублікувати..

Цієї ж ночі було здійснено напад на співорганізатора Євромайдану у Харкові Дмитра Пилипця. Чоловікові нанесено ножові поранення.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама