Харків'янин за рік став мільйонером, розповсюджуючи порно

Опубліковано . в Надзвичайні події

Кількість переглядів - 3532

Гроші до рахунків підприємливого чоловіка справді текли рікою. Вартість перегляду однієї хвилини пікантного відео становила від $2 до $4, середня ж тривалість замовлених розваг коливалася між 15 та 20 хвилинами. Деякі зарубіжні «марафонці» витримували й більше. Стартап 33-річного Юрія мав стати одним з найуспішніших в Україні, якби не «невчасне» втручання місцевих правоохоронців.

Маючи стартовий капітал з категорії «середніх», чоловік винайняв у Харкові три пристойні квартири, встановив у них Web-камери, під’єднав до комп’ютерів для запису і прямої трансляції пікантного відео.

Наступний крок – розміщення у місцевій пресі оголошень про кастинг. З чималої кількості охочих підзаробити підприємливий харків’янин відібрав півтора десятка довгоногих моделей.
- Їхня робота полягала в тому, аби, на бажання клієнтів з різних країн, виконувати перед камерою замовлені ними фантазії, - розповіли «Гречці» у прес-службі ГУ МВС України у Харківській області. – Для цього панянки мали все необхідне знаряддя: фалоімітатори, безліч сексуальних іграшок, кайданки, нагайки, костюми для рольових ігор.
Час від часу Юрій змінював адреси своєї студії, перевозячи декорації та «робочий інструмент» з квартири на квартиру.

 Дівчата ж працювали наче навіжені, у середньому по 170 годин на місяць! Гонорар за ці далеко не безгрішні труди сягав 30 відсотків отриманого прибутку. Та про реальні суми надходжень до «каси» організатор порно студії, звісно, їм не казав. Заробивши впродовж кількох місяців перші $100 тисяч, Юрій відкрив рахунки у кількох закордонних банках. Туди клієнти й переказували власні гроші. І всім було добре. Допоки якісь «комп’ютерні генії» з фірми-конкурента не вирахували точну адресу студії і не сповістили керівництво правоохоронних органів.

Коли харківські міліціянти навідалися до орендованих Юрієм квартир, на них очікували цікаві відкриття. Крім Web-камер, накопичувачів інформації, фототехніки та іншого високотехнологічного обладнання, на кожному зі «знімальних майданчиків» зберігалися іграшки сексуального характеру, кредитні картки тощо.

Наразі призначено 13 комп’ютерно-технічних та 3 фоноскопічні експертизи. Триває встановлення осіб дівчат, які постійно знімалися на підпільній Web-студії, й адрес банків, на рахунки яких надходили кошти від іноземних клієнтів. Почато досудове розслідування за ч. 3 ст. 301 Кримінального кодексу України («ввезення, виготовлення, збут і поширення порнографічних предметів»). Санкція статті передбачає позбавлення волі на термін від 3 до 7 років.

Довідка «Гречки» «Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів» (стаття 301 КК України)
1. Ввезення в Україну творів, зображень або інших предметів порнографічного характеру з метою збуту чи розповсюдження або їх виготовлення, перевезення чи інше переміщення з тією самою метою, або Їх збут чи розповсюдження, а також примушування до участі в їх створенні, - караються штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією порнографічних предметів та засобів їх виготовлення і розповсюдження.

2. Ті самі дії, вчинені щодо кіно- та відеопродукціі, комп'ютерних програм порнографічного характеру, а також збут неповнолітнім чи розповсюдження серед них творів, зображень або інших предметів порнографічного характеру, - караються штрафом від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією порнографічної кіно- та відеопродукції, засобів її виготовлення і демонстрування.

3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, якщо вони вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, а також примушування неповнолітніх до участі у створенні творів, зображень або кіно- та відеопродукції, комп'ютерних програм порнографічного характеру, - караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією порнографічних предметів, кіно- та відеопродукції, комп'ютерних програм, засобів їх виготовлення, розповсюдження і демонстрування.

1. Об'єкт злочину - моральні засади суспільства в частині розповсюдження інформації про статеве життя.
2. Предметом аналізованого злочину е твори, предмети або інші зображення порнографічного характеру, які у назві ст. 301 скорочено визначені як порнографічні предмети.
Порнографічними предметами є предмети, які: а) становлять матеріальний предмет - річ (книги, фільми, фотопродукція, картини, скульптурні зображення тощо); б) у грубо натуралістичній, вульгарній формі зображають статеве життя людей - статеві органи, сексуальні відносини. Форма зображення цієї сфери життя людей є неприйнятною з погляду суспільної моралі, загальновизнаних правил сором'язливості, прихованості відповідних стосунків від сторонніх осіб; в) призначені для збудження статевої пристрасті інших осіб, провокування їх статевої агресії. Тому предметом злочину, передбаченого ст. 301, є лише твори, інші предмети, призначені для збуту чи розповсюдження, а не для власного користування; г) не мають Іншого призначення - мистецького, наукового, просвітницького тощо. Тому не можуть визнаватися предметом даного злочину відповідні ілюстрації в медичній чи юридичній літературі тощо; д) іншими особами (яким вони демонструються чи мають демонструватися) сприймаються саме як порнографічні і збуджують статеву пристрасть
З. Об'єктивна сторона, суб'єкт, суб'єктивна сторона, кваліфікований та особливо кваліфікований види злочину, передбаченого ст. 301, у цілому збігаються з відповідними ознаками посягання. предметом якого е твори, що пропагують культ насильства і жорстокості (див. коментар до ст. 300).
Кіно- та відеопродукція, комп'ютерні програми порнографічного характеру е різновидом предмета аналізованого злочину, за наявності Якого дії з ними оцінюються як кваліфікований вид злочину (ч. 2 ст. 301). Це кіноплівки, відеоплівки, комп'ютерні дискети та цифрові носії інформації, на яких містяться фільми чи їхні окремі фрагменти відповідного змісту і призначення, або ж порнографічні відеоігри.

Олег БАЗАК

 

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити