Народний герой з Кропивницького Вадим Довгорук одружився (ФОТО,ВІДЕО)

Вадим Довгорук, боєць 3-го окремого полку спеціального призначення, ім’я якого відоме в багатьох куточках і не лише нашої країни, одружився.

Кількість переглядів - 8755

Опубліковано . в Лонгріди


Сьогодні, 16 вересня, у Кропивницькому в відділ державної реєстрації актів цивільного стану Фортечного району взяли шлюб Вадим Довгорук та Ольга Сорока .

dovgor3dovgor2dovgor4dovgor5dovgor6

Привітати молодят прийшли друзі та рідні. «Гречка» приєднується до всіх привітань і бажає Вадиму та Ользі довгих та щасливих років життя!

 

Довідково:
Вадим Довгорук, боєць 3 оп СпП в 24 роки втратив руку та обидві ноги під Дебальцевим, історія героя увійшла до благодійного проекту «Viva! Переможці», а 14 жовтня 2015 року він отримав найвищу народну нагороду – «Народний герой України».

- Боєць полку спецназу Вадим Довгорук є живим прикладом незламності українських воїнів. Саме завдяки таким як він, наших вояків стали називати кіборгами, тобто людьми, кров і плоть яких часто виявляється міцнішою за метал. «Вони витримали, не витримав бетон», – кажуть українці сьогодні про захисників Донецького аеропорту, а, отже, і про Вадима також. Своє перше кульове поранення у груди 24-річний боєць отримав, захищаючи легендарний аеропорт у вересні 2014 року. Вадима вилікували і він міг би спокійно залишитися вдома і всі б вважали його героєм і без жодних інших подвигів. Але щойно боєць вийшов із лікарні, він одразу ж повернувся у зону АТО, бо вважав, що не виконав до кінця свою місію – звільнення України від найманців і сепаратистів. Під час боїв під Дебальцевим у лютому минулого року колона з пораненими, яку прикривав Довгорук з товаришами, потрапила у засідку. В БТР, де сидів Вадим, потрапило два снаряди, один із них відірвав йому руку по лікоть. Проте, він зміг утекти, і, стікаючи кров’ю, переховувався від ворогів у відкритому полі, сподіваючись, що його знайдуть першими свої, а не чужі. Там у полі на морозі він провів майже чотири доби. Коли на нього врешті-решт наткнувся патруль сепаратистів, боєць уже був ледве живий і обидві ноги його були відморожені. Його доставили в одну з Луганських лікарень, де надали першу медичну допомогу. На щастя Вадима, саме тоді українському керівництву вдалося домовитися із сепаратистами про обмін полоненими, і вже наступного дня ледве живого Довгорука передали своїм. Бійця відвезли спочатку в дніпропетровський, а через три дні вже в київський шпиталь – на ампутацію.

— Viva! Переможці

G