Перед учасниками військово-патріотичного табору виступив лідер гурту Широкий Лан (ФОТО,ВІДЕО)

Вчора, 21 вересня, в урочищі «Чорний Ворон», що на околиці Розумівки Олександрівського району Кіровоградщини, розпочав свою роботу військово-патріотичний табір «Стежками Холодного Яру: повстанські шляхи Чорного Ворона». Головним гасло табору: «Наша земля – наші герої»!

Кількість переглядів - 2057

Опубліковано . в Лонгріди


Його учасники – студенти та старшокласники з різних куточків України. Всього – близько 80 учасників. Виховники та інструктори – бійці 3 ОП СпП, спортсмени українського рукопашу «Хортинг», волонтери медико-психологічного центру «Компас» та інші. Організатори табору – Управління сім’ї молоді та спорту Кіровоградської ОДА.

sviat2

Закінчився перший таборовий день виступом Святослава Бойка, лідера гурту «Широкий Лан».
Святослав виконував власні пісні гурту та загальновідомі патріотичні твори. Зокрема пісні, присвячені захисникам України та власне бачення виконання відомого вірша Тараса Шевченка «Заповіт».

Виконавець весь час контактував з публікою, розповідав історії з власного життя та життя українських героїв. По завершенню виступу побажав учасникам вдалого таборування.

Мені надзвичайно гордісно, з того що я на святій землі. Землі де ходили ноги Чорного ворона, холодноярців, де ходила Коліївщина. І мені дуже радісно з того, що на цій землі є ви. Я думаю, що з цього табору кожен з вас візьме щось корисне і не заховає в собі, а понесе далі до людей.

— Святослав Бойко

Протягом чотирьох днів учасники табори вивчатимуть життя в природі, туризм, тактичну медицину, історичне минуле та сьогодення нашого краю. Сьогодні об 11.00 відбулося офіційне відкриття табору, попереду у його учасників ще три захоплюючих дні пригод та відкриттів.

sviat3

Довідково:

Гурт "Широкий Лан" бере свій початок від музикантів, які складали основу калуського гурту "Шок", що зазнав часткових змін.
Оскільки гурт зорієнтований на тексти, зокрема патріотичної тематики, музиканти зупинились на назві "Широкий Лан". Станом на сьогодні гурт має достатньо матеріалу, заснованого частково на "Шоку", а частково це зовсім нові пісні.

 

 

G