Боєць батальйону «Святослав» взяв участь у медичному курсі "Боєць-рятівник" (ФОТО)

Євген, співробітник батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Святослав» з Кропивницького служить в батальйоні майже від дня його створення. Він брав участь в операціях на сході країни, і по сьогодні регулярно працює в зоні проведення антитерористичної операції.

Кількість переглядів - 1372

Опубліковано . в Лонгріди


Разом з іншими поліцейськими він взяв участь в п’ятиденному курсі навчання «Боєць - рятівник», що відбулись неподалік Києва на базі батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Миротворець».

patrr

Мені було цікаво взяти участь, адже я реально зможу чимось допомогти колегам, якщо будуть такі ситуації. Якщо будуть якісь інші курси, то з радістю поїду і ще зможу навчитись чогось нового для себе

— Євген, поліцейський батальйону «Святослав»

З 18 по 23 вересня бійці добробутів з усієї України на практиці вчилися рятувати життя побратимам – діставати їх з-під обстрілу і надавати необхідну першу медичну допомогу.

patrr2

Інструкторами на вишколі були представники громадської організації «Захист патріотів». Курс бійця-рятувальника(Combat Lifesaver Course) - викладають у всіх країнах-членах НАТО, він дає військовим знання з першої допомоги на полі бою.

Інструктори «Захисту Патріотів» проводять курс, упродовж якого відпрацьовуються навички з використанням тренувальних матеріалів, включаючи компоненти IFAK, та випробовуються під час моделювання бойових дій. Відпрацьовується алгоритм САВС, учасники практикують надавати допомогу під обстрілом, тактичну польову допомогу, евакуювати поранених. Подача матеріалу максимально практична, кожна лекція супроводжується наочними прикладами та практичними відпрацюваннями засвоєного матеріалу. У кінці курсу знання та навички перевіряються під час фінальних симуляцій, де всі вправи потрібно виконати в комплексі.

— Маргарита, медіа-координатор

Весь тиждень поліцейські працювали на полігоні. За словами Євгена, їм запропонували два варіанти: сидіти 5 днів з ручкою і записувати, або практично відпрацювати всі кризові ситуації на полігоні. Було обрано другий варіант.

patrr3

По одному бійцю з кожного батальйону проходили цей курс. За легендою ми мали «пораненого» і мінімум часу для евакуації його з «червоної зони», та надання йому необхідної допомоги, щоб боєць міг протриматись до приїзду швидкої допомоги та кваліфікованих медиків

— Євген, поліцейський батальйону «Святослав»

Всі учасники курсу здали тестування, результати якого будуть згодом. Нині ж поліцейський планує поділитись здобутими знаннями з колегами по службі і провести для них практичні заняття.

Будемо пробувати тренуватися, ту ж евакуацію. Я вважаю, що це має знати кожен - що і в якій ситуації потрібно робити, адже ми їздимо на ротацію і там це все може знадобитись. Всім у кого є бажання, я обов’язково все покажу

— Євген, поліцейський батальйону «Святослав»

G