Екс-голові Бобринецької РДА спалили автомобіль (ФОТО)

У колишнього голови Бобринецької РДА Сергія Рожкована згоріло авто, що стояло на подвір’ї його приватного будинку. Пригода сталась у Бобринці Кіровоградської області по вулиці 16-го Березня. Нині чоловік очолює ГО “Районний антикорупційний комітет”, є юристом «Аграрної самооборни», дописувачем аграрної газети та радником Бобринцького міського голови Валерія Сніжка. Чоловік пов’язує інцидент саме зі своєю поточною діяльністю.

Кількість переглядів - 2386

Опубліковано . в Лонгріди


За словами потерпілого, авто загорілось близько 1,15 години 29 вересня. Він почув глухий звук і спалах. За лічені хвилини автівка вигоріла вщент.

bobrrpog2

За попередньою інформацією, пожежа почалась із заднього сидіння автівки, хтось розбив скло і вкинув або влив щось в автомобіль. Авто вигоріло миттєво. Попередня версія – підпал

— Сергій Рожкован

За інформацією прес-служби Управління ДСНС, повідомлення про пожежу автомобіля «Chevrolet Lacetti» диспетчеру Служби «101» надійшло о 1,22. Силами рятувальників о 01:38 пожежу було локалізовано та о 01:53 – ліквідовано.

bobrrpog3

Минулого року за аналогічних обставин у дворі будинку згорів автомобіль «Volkswagen Polo», що належав Бобринецькому міському голові Валерію Сніжку. Власник «Chevrolet Lacetti» переконаний, що автомобіль йому також спалили.

bobrrpog4

Я думаю, що це найтіснішим чином пов’язано не тільки з діяльністю громадської організації, а й з тим, що я є юристом в «Аграрній самообороні», журналістом газети «Аграрне життя», радником міського голови і зрозуміло, що це діяльність в громадській організації «Районний антикорупційний комітет». На 99% це пов’язано з діяльністю в тих сферах, що я перелічив

— Сергій Рожкован

Довідково:

Рожкован Сергій Миколайович, народився 26 червня 1960 в місті Бобринець, Кіровоградської області. З 1967 року навчався у Бобринецькій середній школі, яку закінчив у 1977 році. Після школи навчався в Полтавському інженерно – будівельному інституті, який закінчив у 1981 році. Трудову діяльність ропочав у 1981 році з дорожнього монтера, далі армія 1981-1983. З 1986 року технік – будівельник колгоспу 40 річчя Жовтня. 1989-1997 працював в кооперативі «Стройсервіс». З 1997 року працював в технікумі. 1998 – 2002 був депутатом міської ради.З 12 березня 2005 року призначений на посаду голови Бобринецької районної державної адміністрації, якою керував до 2010 року.З 2008 року слухач заочної форми навчання факультету вищих керівних кадрів НАДУ при Президентові України.

З квітня 2014 по березень 2015 вдруге очолював Бобринецьку РДА. Нині є радником міського голови Бобринця, очолює ГО «Районний антикорупційний комітет», працює юристом «Аграрної самооборони».

Фото: У ДСНС у Кіровоградській області, «Аграрна самооборона»

G