На Кіровоградщині відбулася Всеукраїнська виставка собак (ФОТО)

Уже другий рік поспіль Світловодськ стає місцем проведення Всеукраїнської виставки собак. Цього разу масштабний захід відбувся 24 вересня на міському стадіоні "Металург". Представники з Києва, Одеси, Харкова, Дніпра, Кропивницького та з багатьох інших міст України привезли своїх чотирилапих друзів на виставку. Загалом було представлено 380 собак 84-х найрізноманітніших порід.

Кількість переглядів - 1299

Опубліковано . в Лонгріди


Про це повідомляє видання «Світловодськ». 

Оцінювали учасників виставки експерти міжнародного класу: Наталія Дедюк, Людмила Ляшова (Україна), Анатолій Жук (Білорусь), Пламен Чолаков (Болгарія). Експерти працювали на чотирьох рингах, визначаючи найдостойніших представників з кожної породи та категорії з-поміж бебіків, цуценят, юніорів, дорослих собак тощо.

Уже традиційно у рамках виставки пройшов конкурс "Юний хендлер", а також конкурси племінних пар та груп. Новинкою цьогорічної програми стала монопородна виставка шарпеїв, така собі виставка у виставці, яка проходила на окремому ринзі і викликала жвавий інтерес публіки.

Кращою на головному бесті обрали собаку породи шпіц той/померанський (м.Харків) . У подарунок його власники отримали кулер для води. Друге місце віддали бішон фрізе (м.Київ), третє — лабрадору з Таїланду (наразі проживає у Харкові), а четверте дісталося вельш коргі пемброку з Дніпра.

Усі переможці отримали Кубки та подарунки. 

G