Кропивницькі спецпризначенці відзначили 55-річчя від дня створення частини (ФОТО)

Сьогодні військова частина, правонаступником якої є кропивницький 3-й окремий полк спеціального призначення, відзначає 55 річницю з дня своєго створення. З цієї нагоди на території частини відбулись урочисті заходи та відзначення військовослужбовців.

Кількість переглядів - 2671

Опубліковано . в Лонгріди


О 8.20 на плацу частини вишикувались бійці підрозділів, було урочисто внесено прапор полку. В заході взяли участь представники міської та обласної влади, колишні командири частини, керівництво Сил спеціальних операцій.

polkkkk2

Під час урочистостей бійці підрозділів отримали нагороди та відзначення, чергові військові звання. Міський голова Кропивницького Андрій Райкович окрім привітань, вручив іменний годинник командиру полку, та подарунки для полкової їдальні.

polkkkk3

Окрім того, сьогодні виповнилось рівно 3 роки з дня виходу підрозділів 3 оп СпП з Донецького аеропорту. З цієї нагоди вже традиційно, над частиною підняли бойовий прапор, який винесли з собою з аеропорту в цей день. Командир полку полковник Олександр Трепак згадав поіменно всіх загиблих під час проведення АТО бійців 3 оп СпП. Присутні вшанували героїв хвилиною мовчання. Загалом під час проведення антитерористичної операції в полку 44 бойові втрати.

polkkkk5

polkkkk6

Окрім того волонтери з громадської організації "Серця матерів Кіровоградщини" презентували частині "маскувальну сітку" з логотипом полку та цифрою "55".

polkkkk7

Нагадаємо, сьогодні 4 жовтня, о 15.00 на літньому майданчику Ковалівського парку відбудеться святковий концерт, присвячений 55-й річниці військової частини, в якому візьмуть участь Святослав Бойко, лідер гурту «Широкий лан», Назар Бойко, боєць 57 окремої мотопіхотної бригади , та полковий оркестр. Деякі композиції артисти виконають у супроводі оркестру.

Довідково:
3-й окремий полк спеціального призначення (3 оп СпП, в/ч А0680) — полк спеціального призначення Збройних сил України. Знаходиться в підпорядкуванні 4-ї Служби Спеціальної розвідки Головного управління розвідки МО України. Сформований на базі 10-ї окремої бригади спеціального призначення. Дислокується у Кропивницькому, від 2016 року входить до складу сил спеціальних операцій ЗС України, до того перебував в підпорядкуванні оперативного командування сухопутних військ, входить до складу Об'єднаних сил швидкого реагування.

 

G