«Богема» привітав 3-й полк спецпризначення з річницею створення (ВІДЕО)

Андрій Шараскін з позивним "Богема", боєць Добровольчого Українського Корпусу"ДУК",Української Добровольчої Армії "УДА" привітав побратимів з 3-го окремого полку спецпризначення з 55-ю річницею створення військової частини.

Кількість переглядів - 2190

Опубліковано . в Лонгріди


Андрій Шараскін - захисник Донецького аеропорту, доброволець (ДУК), бійці якого пліч-о-пліч воювали в з військовослужбовцями 3-го окремого полку спецпризначення з Кропивницького. Після боїв за аеропорт деякі добровольці ДУК продовжили службу в 3 оп СпП. До сьогодні 3-й полк залишається одним з найпотужніших військових формувань в Збройних силах України.

Хороші вмотивовані люди, ця війна саме проявила, відділила зерна від полови. Це тверде зерно. Коли ти віддаєш бійців в такий підрозділ, то це тільки "плюс". Ми все одно працюємо на одну мету. Все залежить від командира. Ми підтримуємо і довіряємо бойовому побратиму, командиру 3-го полку Сергійовичу. Я знаю, що з цими хлопцями, з цими бойовими побратимами ми можемо бути де завгодно і коли завгодно

— Андрій Шараскін

З 55-ю річницею створення військової частини, правонаступником якої є 3-й полк спецназу. Дорогі наші побратими, разом і до перемоги! Слава Україні!

— Андрій Шараскін

G