У Кропивницькому дегустували поезію, музику та фільми (ФОТО)

Учора, 5 жовтня, у Кропивницькому відбулася мистецька акція «Арт-дегустація». Відвідувачі могли почути поезію, музику, подивитися фільми та потанцювати.

Кількість переглядів - 1914

Опубліковано . в Лонгріди


Захід відбувся у рамках фестивалю літератури, мистецтва та медіа « Feel Fest-2017», який організовував факультет філології та журналістики ЦДПУ ім. Винниченка. Все проходило просто неба – на площі біля пам’ятника Володимиру Винниченку, біля педагогічного університету.

Стилізація вечора була затишна та тепла: локація оздоблена вуличними ліхтарями, листівками, гості ходили закутані в пледи. Також, пригощали гарячим авторським чаєм з апельсинами і м’ятою та солодощами.

Поетичний блок складався з кропивницьких поетів: Василя Левицького, Надії Гармазій, Кирила Поліщука, Олени Горобець, Ольги Застеби (вірші якої читав Роман Пикалюк) та Любові Єременко-Гонжі.

Музикою «пригощав» гурт FeeI-IN та Кирило Поліщук.

Також на вечорі був танцювальний майстер-клас від Дмитра Таращука.

Коли стемніло і світло від ліхтарів стало особливо затишним, почався перегляд фільмів, які презентував  Дмитро Шульга. Це стало останньою "стравою" на «Арт-дегустації». Хоча вона по собі лишила ще довгий післясмак. 

 

G