В водойми області випустили більш як 300 тисяч рибин (ФОТО,ВІДЕО)

Протягом 4-5 жовтня товариством ТОВ «Аквафармінг Кропивницький» було розпочато зариблення двох водойм на території Кіровоградської області.

Кількість переглядів - 4903

Опубліковано . в Лонгріди


У Новоархангельську до річки Синюха в межах між Новоархангельською та Тернівською ГЕС було випущено 30 тисяч зарибку товстолобів та білого амура і чотири тисячі сомів.

chub2

Річка Синюка, є однією з найчистіших в Україні. Зариблення - дуже важлива справа, адже та риба, що сьогодні випускається, харчується зеленою рослинністю, чим очищує річку в природній спосіб. Ставок відроджується і починає жити.

— Сергій Васильченко, голова Новоархангельської районної державної адміністрації

chub3chub4

Окрім Васильченка на зариблення річки Синюхи прибув голова районної ради Олег Сова,ветерани АТО, громадські активісти. Також був присутній представник рибінспекції області, який склав відповідні акти про зариблення.

chub7

Основною метою ТОВ «Аквафармінг Кропивницький» є риборозведення та природня біомеліорація водойм. Ми не будемо перешкоджати рибалкам - любителям, однак боротимемося з браконьєрами, які у хижацький спосіб, використовуючи електровудки та сіті, винищують біоресурси Кіровоградщини.

— Роман Бойко, директор ТОВ «Аквафармінг Кропивницький»

chub8

Наступного дня до Диківки, Знам'янського району Кіровоградської області прибули два рибовози. Того вечора Диківське водосховище поповнилось 160 тисячами товстолобів, 20 тисячами білих амурів то 90 тисячами коропів. Процес зариблення контролював сільський голова Володимир Андрієнко та рибінспектор.

Як зазначає директор товариства Роман Бойко, це лише початок і до кінця цього року в водоймах Кіровоградщини з'явиться ще більше риби.

chub9chub11

G