Два роки суду над кропивничанином закінчились нічим (ФОТО)

Рішення суду у справі жителя Кропивницького, якого обвинувачують у тому, що він нібито викрав автомобіль «Тойота» з російськими номерами, завівши його уламком викрутки, так і не оголосили. У судді закінчились повноваження.

Кількість переглядів - 5005

Опубліковано . в Лонгріди


Суддя Придніпровського районного суду міста Черкаси В’ячеслав Піковський пішов до нарадчої кімнати близько 19.00, вчора, 11 жовтня, та вийшов із неї вже наступного дня о 00.15 годин, повідомивши, що не встиг ухвалити рішення у справі, яку розглядав майже два роки. Сьогодні у судді Піковського закінчились повноваження, то ж справу передадуть на автоматичний розподіл, і інший суддя розпочне її розгляд заново.

Адвокат Олександра Старухіна Юрій Усатенко вважає, що суддя навмисно затягнув з оголошенням вироку, щоб уникнути відповідальності та не виносити виправдувальний вирок.

ssudd3

Нагадаємо, Олександр Старухін обвинувачується у викраденні автомобіля, натомість вважає себе жертвою шахраїв та «перевертнів у погонах».

Після того, як він був доставлений до райвідділку міліції, співробітники міліції нібито силою змушували чоловіка взяти на себе провину. Старухін стверджує, що при цьому застосовували електрошокери, наручники, металеві ланцюги тощо. З цього приводу розпочато кримінальне провадження. З того часу справу тричі намагались закрити, але щоразу слідство поновлювали.

G