Бійцям 3-го полку передали меч-смолоскип та освячені прапори (ФОТО)

Представникам 3-го окремого полку спеціального призначення з Кропивницького в День захисника України передали освячені у Львові та Києві меч-смолоскип та два стяги: державний – синьо-жовтий та червоно-чорний прапор визвольної боротьби.

Кількість переглядів - 1818

Опубліковано . в Лонгріди


Інформацію про «Марш Героїв» після якого відбулась урочиста подія, на своїй сторінці в Фейсбуці поширив один з його учасників.

prr3

В марші взяли участь близько сотні патріотів, розпочавши ходу від школи №12, колона пройшла вулицями Стуса, Дворцовою, Ярослава Мудрого, Парковою та закінчила на центральній площі Миру.

prr4

Свою акцію організатори присвятили всім захисникам України від козацьких часів до сьогодні, коли українські воїни продовжують захищати нашу землю від російських окупантів. Участь в марші взяли представники громадської організації «С14» та їх прихильники з різних куточків України.

prr5

По завершенню маршу на площі Миру відбувся мітинг, по завершенню якого, учасники акції передали меч, який символізує перемогу та єднання України, який подолав шлях від Львова до Києва та прапори, освячені в Києві і Львові,  представникам 3-го окремого полку спеціального призначення з Кропивницького.

prr

Фото: Дмитро Палченко (Фейсбук)

 

G