Кропивницький долучився до всеукраїнського маршу за права тварин (ФОТО)

Центром Кропивницького пройшов марш на захист тварин. Захід став частиною всеукраїнської акції, що розпочалась о 12.00 в багатьох українських містах.

Кількість переглядів - 2696

Опубліковано . в Лонгріди


Кілька десятків учасників маршу пройшли вулицею Великою перспективною від готелю Турист до площі Героїв Майдану. В руках ативісти тримали гасла та плакати, в заході взяли участь власники тварин, відомі в Кропивницькому люди, містяни.

tvarr3tvarr2

Наприкінці заходу його ведуча Олена Данилишин зачитала Універсал гуманного ставлення до тварин, який підписали всі присутні. Документ починається зі звернення:

Ми, громадяни України, відчуваючи відповідальність перед планетою і майбутніми поколіннями, визнаючи провину людини за страждання тварин і зникнення видів, 15 жовтня 2017 року вийшли на Всеукраїнський марш за права тварин. Ми впевнені, що розвиненим суспільство стає лише за умови гуманного і відповідального ставлення до кожної живої істоти, відмови від убивства для будь-якої цілі, тож закликаємо владу країни до ефективних і невідкладних кроків у боротьбі з жорстокістю і для формування здорового суспільства. Усвідомлюючи необхідність об’єднання зоозахисних організацій, гуманістичних сил і всіх відповідальних громадян заради порятунку тварин і світу, ми визначаємо перелік цілей, які мають бути досягнуті в Україні до 2025 року

— Author

В універсалі прописані наступні вимоги:
1. Чітке визначення права власності на тварину та позбавлення такого права в результаті жорстокого поводження для забезпечення відповідальності власників.
2. Сприяння створенню зоополіції та запровадження в Україні дієвої системи контролю і покарання за жорстоке поводження з тваринами.
3. Заборона використання тварин у цирках і дельфінаріях.
4. Заборона експлуатації тварин для жебракування і фотопослуг.
5. Заборона створення і функціонування притравочних станцій.
6. Відмова від використання живих тварин для експериментів та ін.
7. Розвиток реабілітації тварин і центрів утримання тварин, що постраждали від людини та її діяльності.
8. Перешкоджання діяльності хутряних ферм та розвитку хутряної промисловості.
9. Перешкоджання діяльності живодерів-догхантерів.
10. Припинення програм масового вбивства та евтаназії безпритульних тварин у містах України.
11. Внесення лосів та інших диких тварин природного ареалу України, що знаходяться на межі зникнення, до «Червоної книги».

tvarr4tvarr5

Організатори акції запевняють, що цей універсал є публічним і відкритим для підписання будь-якими підприємствами, установами, організаціями та фізичними особами, які підтримують і розділяють усі зазначені вище цінності і переконання.

tvarr6tvarr7tvarr8tvarr10

G