Кропивницька «Зірка» у вольовому матчі здолала «Ворсклу» (ФОТО)

Після двомісячного безвиграшного періоду кропивницька «Зірка» сьогодні, 29 жовтня, на домашньому стадіоні святкувала важку перемогу в матчі 14-го туру української Прем’єр-Ліги над «Ворсклою».

Кількість переглядів - 684

Опубліковано . в Лонгріди

Зіркові через незадовільні результати у вересні-жовтні, дуже погіршили своє турнірне становище і разом із кількома командами, перебувають у групі аутсайдерів. Полтавчани, котрі у чемпіонаті востаннє перемагали ще 1 жовтня, ведуть боротьбу серед лідерів, і перед поєдинком у Кропивницькому посідали четверте поточне місце. Команді Василя Сачка також звитяга була вкрай потрібна, відтак гігантське бажання «Зірки» виграти зіштовхнулося з величезним бажанням «Ворскли» досягти цієї ж мети.

watermarked ffffff2

Обидві команди продемонстрували цікавий футбол, в якому незважаючи на перевагу гостей, виграли місцеві футболісти. Гравці «Ворскли» створили достатню кількість гольових моментів, але по-перше, полтавчанам бракувало винахідливості в завершальній стадії атак, по-друге, чергову чудову гру видав кіпер господарів Євген Паст. Саме воротар червоно-жовтих став головним ковалем перемоги. Лише його майстерність кілька разів ставала на заваді суперникам, коли захисники кропивницької команди вже були безсилі, а в одному з моментів «Зірку» від голу врятувала поперечина воріт.

watermarked ffffff3

Перемогу команді Романа Монарьова приніс гол, забитий Олексієм Чичиковим на 19-й хвилині. Атаку розпочав Сергій Петров, який вигравши верхову боротьбу, скинув м’яча на Прядуна. Максим в один дотик відпасував на Чичикова, а Олексій прийняв його на груди та перекинув кулястого парашутом через воротаря ворсклян Олександра Ткаченка – 1:0.

watermarked ffffff5watermarked ffffff6

Червоно-жовті були близькими до того, щоб вийти вперед, ще за кілька хвилин до взяття воріт, але гостий простріл Павла Полегенька з правого флангу наші футболісти не зуміли замкнути.

В наступній атаці забивати могли гості, але надійно зіграв Паст. Вдруге полтавчани пробачили господарів після помилки Полегенька, який обрізався і дозволив Владиславу Кулачу прорватися до володінь нашого воротаря. На щастя для кропивничан, нападник «Ворскли» зіграв не найкращим чином і змарнував перспективний момент.

watermarked ffffff7

До перерви воротам полтавчан господарі загрожували ще двічі. На 36-й хвилині Максим Прядун дав зрячий пас на Чичикова, який увірвався у штрафну і пробив - м'яч пролетів дещо вище поперечини. Перед свистком арбітра на відпочинок міг забивати Ігор Загальський, який замикав простріл Івана Цюпи, але пробив невлучно.

watermarked ffffff8

З початком другого тайму наполегливість «Ворскли» та бажання відігратися давали про себе знати все частіше. Гості почали активніше діяти в нападі, заграли агресивніше, швидше, небезпечніше. На 52-й хвилині лише вчасний вихід із воріт Паста, який на якусь мить випередив Юрія Коломойця, не дозволив останньому зрівняти рахунок. Для воротаря зіркових це був лише початок, адже в подальшому він неодноразово рятував свої ворота. На 61-й хвилині страж воріт кропивницької команди знову виграв дуель у Коломойця. Згодом Паст розібрався з небезпечним штрафним, а на 68-й хвилині влетіти м’ячу у ворота «Зірки» завадила верхня поперечина, що прийняла на себе потужний удар В'ячеслава Шарпара.
Ще два вбивчі моменти «Ворсклі» не вдалося реалізувати наприкінці матчу. На 87-й хвилиі Паст зіграв надійно після того, як захисники дали головою розстріляти ворота Коломойцю з трьох метрів - Євген зреагував і накрив м'яча, а на 90-й хвилині наш воротар ефектним сейвом відбив удар, який головою з кількох метрів завдавав Артур Загорулько.

watermarked ffffff4

Тож, як наслідок, 1:0 – вистраждана. довгоочікувана та заслужена перемога «Зірки» і третій матч без виграшів для «Ворскли».

watermarked ffffff10watermarked ffffff11

На післяматчевій прес-конференції керманич «Ворскли» Василь Сачко відзначив, що налаштовував своїх хлопців на перемогу. Після невдало проведеної першої половини матчу, за його словами в другому таймі полтавчани додали у швидкості, підборах, створили достатньо моментів, але його підопічним не вистачало завершальної стадії. Тим часом як «Зірка» своїми шансами скористалася

Головний тренер «Зірки» Роман Монарьов сказав, що головним завданням на матч було досягнення результату будь-якою ціною: «Перемога нам потрібна була як повітря. Дякую хлопцям - незважаючи на помилки ми перемогли. Але хочу відзначити, що в нас наймолодша в Прем’єр-Лізі команда. Я даю шанс проявити себе молоді. В «Зірці» 12 гравців, яким менше 21 року, 4 футболісти отримали виклик до молодіжної збірної. Коли таке було? Ніхто не знімав із нас завдання досягти результату, але я впевнений, що хлопці додаватимуть і прогресуватимуть. Нам було важко адже ми грали з сильним досвідченими футболістами. Очікували, що гра буде важкою. З точки зору фізичної підготовленості, я вважаю «Ворсклу» кращою командою УПЛ, мені подобається як грають полтавчани, тим цінніша наша перемога».

«Зірка» (Кропивницький) – «Ворскла» (Полтава) – 1:0 (1:0)
Прем’єр-Ліга України. 14-й тур. 29 жовтня 2017 (неділя). Початок матчу 14:00. Стадіон «Зірка », Кропивницький. 1467 глядачів. +12°С
Арбітр: Бондар Іван
Асистент 1: Альохін Ігор
Асистент 2: Шудрик Денис
4-й арбітр: Грисьо Юрій
Делегат: Клим Тарас
Спостерігач: П'яних Володимир

«Зірка»: Паст Євген, Качараба Тарас, Драченко Максим (к/к), Полегенько Павло, Загальський Ігор (Гедж Арно, 63), Маткобожик Олександр, Прядун Максим, Петров Сергій (Кондраков Данііл , 40), Пепе Сесе-Франк (Оганесян Арман, 74), Чичиков Олексій, Цюпа Іван.

«Ворскла»: Ткаченко Олександр, Пердута Ігор, Кадимян Гегам, Кулач Владислав (Одарюк Володимир, 65), Шарпар В'ячеслав, Матвієнко Микола, Коломоєць Юрій, Кравченко Дмитро (Загорулько Артур, 85), Чижов Олександр (к/к), Даллку Ардін, Ребенок Павло.

Гол: 1:0, Чичиков Олексій (19).
Попередження: Прядун Максим (9), Пепе Сесе-Франк (23), Оганесян Арман (88) - Чижов Олександр (11).