У Кропивницькому вже можна придбати другу частину коміксів про легендарних Кіборгів (ФОТО)

У жовтні активісти громадського об’єднання «Вірні традиціям» презентували бійцям в зоні проведення АТО черговий номер коміксів про легендарних захисників Донецького аеропорту - «Кіборги: початок. Том 2». Свіже видання - це продовження розповіді про перші дні оборони ДАП. Серед героїв бійці 3-го окремого полку спецпризначення з Кропивницького. Їх можна читати двома мовами: українською та англійською.

Кількість переглядів - 1195

Опубліковано . в Лонгріди


Комікси - це щось новеньке, експериментальне, але це цілком вдалий задум. Вони в оригінальному стилі, висвітлюють сучасну історію. Але замість блокбастерів і супергероїв - реальні події з реальними людьми.

komm2

Я вже «звик» фігурувати в різних передачах, інтерв'ю, відео, але коли читаєш комікс і впізнаєш там себе, то ніби повертаєшся назад, у ті події... аж мурашки по шкірі. Однозначно - це прорив! І такі речі мають бути в основі виховання самосвідомості і патріотизму майбутнього покоління. Інакше, ми не існуватимемо як нація в сучасному, далеко не справедливому і продажному світі.

— Військовослужбовець 3-го полку з позивним Док

komm3

Активіст ГО «Вірні традиціям» розповідає, що започаткували цю серію коміксів разом з самими Кіборгами, які безпосередньо брали участь в обороні Донецького летовища.

Громадське об’єднання поставило на меті зробити не просто продукт, а продукт, що буде конкурентний; абсолютно відрізнятиметься від усього того, що нині знаходиться на ринку і майже не відповідає тому, що мало би нести в собі патріотичне виховання;має бути прийнятним для військових, оскільки це і для них і про них. Цей проект не є комерційним, зокрема перший том добре розійшовся по школах.

— Учасник ГО «Вірні традиціям»

komm4

Активісти зазначають, що всі 242 дні оборони Донецького аеропорту навряд реально відтворити у коміксах, але далі буде, тобто на нас чекають наступні серії. Скільки їх буде і коли вони вийдуть залежить від організаторів їх виходу, тих, хто цю ідею підтримує і від читачів.

Командир полку відзначив правдивість та достовірність інформації, поданої авторами коміксу, а також те, що на його сторінки не потрапили випадкові люди.

Це цікава річ і це лише початок. Якщо ми говоримо про третій полк, сторінку історії 3 полку, то це звичайно має бути. Ми хочемо окрім плакатів з інформацією про героїв полку, які ми передаємо до шкіл, передавати ще й по кілька примірників цих коміксів. Коли я прочитав другий номер, я побачив що автори «в темі», вони детально вивчили ті події і взяли такі моменти, що яскраво підкреслюють все що відбувалось в той день. Оскільки часто комікси лягають в основу сценаріїв художніх фільмів, то ці дві частини могли б стати двома серіями. В цих коміксах показано реальну історію, такою якою вона була.

— Полковник Олександр Трепак, командир 3 оп СпП

komm6

Обидва томи серії «Кіборги. Початок» можна замовити на сторінці «Кіборги» в Facebook, сплативши благодійний внесок від 50 гривень. У Кропивницькому їх можна придбати за такими ж умовами в магазині «Буки», що по вулиці Великій Перспективній 35/54 з 9.00 до 20.00. Всі отримані від продажу кошти будуть використані для створення наступних серій коміксів.

Дуже хвилююче, коли знаєш, хто ховається за цими короткими "Док", "Турист", "Глобус", "Сандора", "Скаут", "Воха", "Чак", "Халк" та іншими позивними. Це історія, яку власним життям написали спецпризначенці нашого 3 полку. Пишаюсь нашими хлопцями, боляче, що не всі вони зможуть взяти в руки історію Кіборгів.

— Оксана Червоная, волонтер ГО «Армія SOS Кіровоград»

G