На Кіровоградщині відбувся рибальський фестиваль «Осінній береговий спінінг» (ФОТО,ВІДЕО)

У Карлівці, що в 20 кілометрах від Кропивницького, зібрались 60 рибалок-любителів, щоб позмагатися у ловлі риби на спінінг.

Кількість переглядів - 3655

Опубліковано . в Лонгріди


Генеральним спонсором фестивалю стала торгова марка «ФАНАТИК». Безпосереднє проведення забезпечувала суддівська бригада у складі Сергія Кіріченка та Дмитра Дергачьова.

riba2

Фестиваль проходив в два етапи, під час кожного з них рибалки мусили спіймати якомога більше риби, зважити її та відпустити.

Згідно положення, метою проведення турніру є розвиток та популяризація спортивних методів ловлі риби за принципом "спіймав-відпустив", пропаганда бережного відношення до природних ресурсів, активного відпочинку та здорового способу життя, підвищення майстерності та вдосконалення техніки використання снастей, обмін досвідом серед риболовів;

riba3

Тут зібралися люди, які вносять великий внесок в розвиток рибальства в Україні. Такі фестивалі проводили на заході країни, а у нас цього не було. Ми взялись за його організацію, адже нашим рибалкам бракує саме берегового спінінга. Береговий спінінг передбачає ловлю хижої риби, зокрема окуня та судака.

— Сергій Кіріченко , організатор фестивалю, директор магазину «Судачок»

riba4

Серед 60 учасників турніру десять рибалок з області, інші з Кропивницького. Призовий фонд складав 2 100 гривень. Призери отримали за 1, 2,3 місця отримали відповідно – 1000, 700 та 400 гривень(сертифікати на покупку ТМ «FANATIK», грамоти, медалі, кубки та фірмові кепки.

riba14

Переможцем турніру став наймолодший його учасник, якому лише 12 років – Владислав Левак, який наловив 1,740 кг. риби. Друге місце посів Олег Бондаренко(1,690 кг.), він же зловив і найбільшу рибину, вагою в 1,115 кг. З результатом 815 грамів, третім став Станіслав Дробязко.

riba13

Завершився фестиваль урочистим нагородженням переможців:

riba5riba6riba8riba9riba10riba12riba11

Фото: Валерій Лебідь

G