Лонгріди

У Кропивницькому розпочав роботу Центр для безпритульних (ФОТО)

. 6844

Центр розмістили в приміщенні колишнього освітнього закладу, одночасно в ньому можуть перебувати до 30 осіб. Є два блоки – окремо для жінок і чоловіків. Працюють у Центрі 13 спеціалістів, серед іншого тут допомагають відновити втрачені документи та працевлаштуватися. Клієнтами соціального закладу можуть стати лише жителі міста Кропивницького, адже фінансується він коштом міського бюджету. На його утримання станом на сьогодні, міська рада виділила понад 600 тисяч гривень.

centrrr2

Люди, які потрапили в складну життєву ситуацію, можуть перебувати тут протягом 90 діб, ходити на роботу, спати, митись. Є тут і медик, який слідкує за станом здоров’я клієнтів Центру. Харчуються жителі Центру власним коштом, тут їм пропонують кухню, де можна приготувати собі їжу та їдальню. Допомагають нужденним продуктами харчування та одягом волонтери.

centrrr3

centrrr5

За словами директора закладу Олександра Желізняка, Центру не давали працювати кілька років, адже довкола кожного нового приміщення, яке виділяла міська рада, відразу розпочинався ажіотаж.

«Жителі району, які приходили до нашої установи дізнаватися з приводу працевлаштування розповідали як проти відкриття Центру для нужденних збирали підписи, розповідали, що тут звозитимуть безхатьків з усієї області, вони вириватимуть сумки у бабусь, лізтимуть в їх оселі. Через таке «інформування» ініціаторам збору підписів вдалося назбирати їх близько 15. Але коли люди бачать, що тут насправді відбувається, то всі питання зникають», - розповідає директор Центру.

centrrr6centrrr7

За словами керівника, робота Центру спрямована передусім на соціалізацію людей, які потрапили в скрутні життєві умови, їх працевлаштування. Від оточуючих в першу чергу вони потребують розуміння.

centrrr8

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама