Лонгріди

Влаштували рок-н-рол та «кач»: у Кропивницькому виступив Жадан і «Собаки» (ФОТО, ВІДЕО)

. 6753

Цей тур для них є ювілейним і на концерті музиканти виконували найкращі пісні за всі 10 років спільної творчості. Були композиції як з першого альбому «СКА – спортивний клуб армії», так і написані в останній час. 

gad1

У клубі «Провокатор» зібралися прихильники творчості музикантів і люди, які не до кінця розуміли, куди вони потрапили. Вони сиділи за столиками, деякі пили шампанське, ніби на концерті Пономарьова. Хоча, пісня «За*бали» і звучала як тост, але не для келиха шампанського.

gad2

Дехто все ж таки стрибав та танцював під сценою. Ближче до кінця заходу кількість їх зростала і утворився справжній «кач». Жадан, як і під час концерт минулого року, «роздавав» себе своїм прихильникам: він і у зал виходив співати, зі сцени обіймав фанаток, давав підспівувати пісні у свій мікрофон. Музикант, який грав на тромбоні - Олександр Маренчук, також підтримував контакт з глядачами: він вривався у селфі дівчат, що стояли біля сцени, від чого публіка шаліла, або ж, грав, сидячи на краю сцени. А гітарист Євгеній Турчинов скинув посеред концерту свою футболку, лишаючись топлес. Все у кращих традиціях рок-н-ролу. Можливо, саме через все це безпосередньо біля сцени стояли самі лише дівчата?

gad3

Сьогодні, 7 грудня, концерт Жадана і «Собак» для нашого міста не закінчується. Зараз всі масово починають викладати фото та відео з концерту у соцмережі, ділитися враженнями та селфі з зіркою, задля якого вони витривало простояли у черзі після концерту. Адже треба з чимось жити, чекаючи наступного їхнього приїзду.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама