Лонгріди

На Кіровоградщині провели в останню путь Віктора Сухіна (ФОТО,ВІДЕО)

. 7368

Боєць трохи більше місяця служив в лавах 34-го батальйону 57-ї бригади. БРДМ в якому перебував військовослужбовець, підірвався на міні. Вибух був такої сили, що частину броньованої машини розірвало, а сам БРДМ перевернуло на бік. Разом з Віктором загинув його побратим Геннадій Вегера з Хмельниччини, який з перших днів війни служив в батальйоні.

suhin2

Про обставини загибелі у відео 2+2:

Провести в останню путь односельця зібрались рідні та друзі, односельці, представники влади. З прощальним словом виступив командир бронегрупи в якій служив Віктор Сухін.

suhin4

- Наша броне група понесла непоправну втрату, він назавжди залишиться в наших серцях. І якщо є такий вираз: «воїн», то він великий воїн! Він загинув на бойовому посту, виконуючи бойовий наказ, рятуючи наш підрозділ.

Віктор Сухін, 1979 року народження, був призваний на військову службу за контрактом 30 листопада 2017 року Новоукраїнським РВК. Служив на посаді водія мотопіхотного відділення, мотопіхотної роти військової частини А4395. Загинув під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Піски Донецької області внаслідок міно-вибухової травми під час виконання бойового завдання.

suhin6suhin7

У бійця залишилися дружина і донька 2008 року народження.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама