Лонгріди

Кропивницькі журналісти зіграли з жіночою футбольною командою "Багіра" (ФОТО)

. 2643

Це показав товариський футзальний матч між жіночою командою "Багіра" та збірною журналістів обласного центру, що відбувся вчора, 20 січня, у залі комплексу "Енерго-спорт". Олексію Стрельцову - головному тренеру нашої жіночої команди, голові асоціації жіночого футболу області, він був необхідним для ігрової практики його вихованок та популяризації жіночого футболу в Кропивницькому. Тож спільно з керівником асоціації спортивних журналістів Кіровоградщини Юрієм Ілючеком, було організовано товариський матч.

futt2

Протягом кількох днів було сформовано команду з 12 бажаючих. Завдяки сприянню директора комплексної ДЮСШ N2 В'ячеслава Гурського, у переддень матчу журналісти провели спільне тренування, а в суботу вийшли на ігровий майданчик.

futt3

Формат поєдинку передбачав два тайми по 25 хвилин. Сам матч завершився з рахунком 9:2 на користь журналістів. Чотири м’ячі у ворота дівчат забив спортивний оглядач сайту "Спортрепортер" Ігор Ілючек, двічі відзначився журналіст сайту "Спортревю New" Віталій Журак, гол на рахунку Андрія Мороза, пердставника прес-служби обласної федерації баскетболу та клубу "Золотой вєк", восьмий гол на свій рахунок записав телеведучий обласної філії суспільного мовлення Павло Іванов, а остаточний рахунок встановив редактор інформаційного порталу "Гречка" Валерій Лебідь. У дівчат перший гол на рахунку Яни Замуренко. Вдруге футболістки "Багіри" забили з пенальті, який реалізувала Тетяна Щербина.

futt4futt5

Та результат в цій зустрічі не головне, для жіночого футбольного клубу "Багіра", який існує лише декілька років, а в 2017-му дебютував у Першій футбольній лізі жіночого чемпіонату України, це добра нагода отримати ігрову практику, позмагатися з чоловіками, перевірити свої функціональні кондиції.

futt6futt7

Місцеві журналісти ж уперше за багато років зібралися разом на одному майданчику, відчули змагальний дух, отримали позитивні емоції. Після матчу одностайно було вирішено продовжити грати цим складом, регулярно збиратися для гри у футбол і футзал. Тож ймовірно, найближчим часом буде сформовано аматорський колектив із місцевих представників засобів масової інформації.

futt8

futt9futt10futt11

Склад збірної журналістів:

Євген Савранський, Валерій Лебідь ("Гречка"), Юрій Ілючек, Віталій Журак ("Спортревю New"), Ігор Ілючек ("Спортрепортер"), Павло Іванов (обласна філія суспільного мовлення), Володимир Дедей ("Перша електронна"), Сергій Цигульський (прес-служба ФК "Зірка"), Андрій Мороз (прес-служба обласної федерації баскетболу та клубу "Золотой вєк"), Сергій Муренець ("Депо"), Андрій Богданович (телеведучий, продюсер), Сергій Мамаєв (телепродюсер).

futt22

Фото: Павло Волошин

Поширюйте

Коментуйте


Реклама