Лонгріди

У Кропивницькому презентували міські ініціативи для гостей міста (ФОТО)

. 3015

Захід організувала агенція сталого розвитку "Хмарочос". У рамках проекту "Містки громадської активності" до Кропивницького приїхали стажери зі Львова та Рівненської області, яким і презентували міські ініціативи.

hmarr2

 

"Такі заходи потрібні для самих жителів міста. Адже ми маємо багато успішно реалізованих, цікавих та корисних проектів, які створюють обличчя Кропивницького. Сьогодні нам є, що показати гостям міста", - керівник "Хмарочосу" Ірина Ткаченко.

 

На заході презентували три книги: "Комунікативний імідж президента" (Олена Чорна), "Іду на мир" (Ольга Кирилюк) та серія видань кулінарного блогу "Жизнь Вкусная" (Галина Артеменко). Також Галина Артеменко разом з Іриною Івановою презентували непрофесійну кулінарну школу "Food School".

"Їсти звичайний гречаний суп буває нудно. Якщо додати чогось незвичного, але простого, отримаємо оригінальну страву. Зазвичай люди йдуть для нас, аби навчитися нового, торкнутися тіста, відчути смак справжнього домашнього крему та відпочити. Це надихає", - розповідає Галина Артеменко.

hmarr4hmarr3hmarr7

Ще дві кропивничанки представили мистецькі ініціативи: акварельні малюнки різних частин міста "Координати" (Ольга Цимбаліст) та "Двері старого Єлисаветграду" (Наталя Соловйова). Громадська діячка Олена Горобець представила низку своїх реалізованих проектів - "Поезія на даху", презентація дитячих книг з авторами у Кропивницькому "ЛітФонтан" тощо. Олена Сідорова розповіла про арт-проект "Поезія стін".

hmarr6

На заході директор клубу "Ротарі/Rotary" Дмитро Бірюков розповідав про міжнародні проекти нашого міста. Артем Луценко презентував поетичну платформу "Типовий Поет". Організатори заходу Ірина та Сергій Ткаченки представили свою ініціативу - #kropyvnytskyi.

hmarr8

 

Більшість проектів є соціальними. До прикладу, засновниці "Food School" купили за останні зароблені гроші ліки для громадської організації "БИМ", яка піклується про безпритульних тварин.

Стажери зі Львова та Рівненської області залишилися під враженням від Кропивницького.

 

"Занотувала цікаві ідеї для реалізації вдома. Тут багато проектів, які роблять не тільки красу навколого, а й соціальний внесок місту. Я вперше у вашому місті й одразу ж закохалася. Не треба недооцінювати Кропивницький, тут активні та вмотивовані люди", - стажерка з Рівненської області Галина.

hmarr9

hmarr5

hmarr10

Міні-стажування та всі заходи в рамках освітньої програми відбуваються в рамках Програми національних обмінів за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США), проект "Містки громадської активності". 

Летиція Курята

Фото: Валерій Лебідь

Поширюйте

Коментуйте


Реклама