Сьогодні у Кропивницькому вшановували героїв полеглих під Дебальцевим (ФОТО)

У Кропивницькому вшанували військовослужбовців 3-го окремого полку спецпризначення, які загинули під Дебальцевим Донецької області, виконуючи бойове завдання у 2015 році.

Кількість переглядів - 1227

Опубліковано . в Лонгріди


Сьогодні, 16 лютого, на території 3 ОП СпП, вишикувались військовослужбовці полку. Вони вшанували хвилиною мовчання капітана Юрія Бутусова та старшого сержанта Віталія Федитника, які загинули три роки тому. БТР в якому перебувала група під керівництвом Юрія Бутусова, потрапив в засідку та був атакований терористами. Внаслідок бою загинули двоє військовослужбовців полку, вся група потрапила до полону.

 Двоє з полонених досі перебувають на тимчасово окупованій території, та утримуються проросійськими найманцями. Ще двоє спецпризначенців Віталій Зиноватний та Олександр Яремчук рахуються безвісти зниклими. Сьогодні ж з цієї нагоди у Свято-Андріївському храмі УПЦ КП за полонених спецпризначенців, молились рідні та друзі.

О 10.00 на Ровенському цвинтарі єпископ Голованівський та Кропивницький УПЦ КП Марк провів панахиду за полеглим Віталієм Федитником та за іншими військовослужбовцями, які загинули на війні. У місті Бахмачі Чернігівської області відбулось вшанування Юрія Бутусова. Батьків героя відвідали військовослужбовці 3-го полку.

Нагадаємо, група Юрія Бутусова потрапила у ворожу засідку 16 лютого 2015 року, виходячи з окупованого Дебальцевого.

svvv5

 

G