Кропивницьку "Зірку" розгромили на власному полі (ФОТО)

Кропивницька «Зірка» з розгромної поразки розпочала виступи в українській Прем’єр-Лізі після зимового міжсезоння.

Кількість переглядів - 986

Опубліковано . в Лонгріди

Сьогодні, 18 лютого, у 20-му турі на домашньому полі команда Романа Монарьова зазнала фіаско від «Маріуполя» - 0:3. Всі три голи у ворота наших футболістів забив нападник гостей Андрій Борячук, для якого сьогодні був зірковий день.

Команда Романа Монарьова у першому таймі створила достатню кількість небезпечних моментів, але до реальних гольових ситуацій справа не доходила, причому в багатьох епізодах через неточність завершальних ударів. За червоно-жовтих могли забивати Глєб Рассадкін, Дмитро Білоног, Максим Прядун та їм бракувало влучності.
Натомість гості не були такими марнотратними та зуміли ще до перерви двічі розписатися у воротах кропивничан. На 10-й хвилині Борячук відкрив рахунок після помилки захисників. Спочатку з близької відстані наші захисники дозволили пробити Андрію Тотовицькому - Євген Паст удар парирував, однак на добиванні успішно зіграв нападник суперників – 0:1. На 27-й хвилині футболісти Олександра Бабича вдруге змусили Паста витягати м’яча з власних воріт. «Допомогли» йому в цьому знову захисники «Зірки», які припустилися помилки в центрі оборони, не зумівши відвести небезпеку від власних воріт після навісу на ліву штангу, де з гострого кута зльоту Борячук оформив дубль.

futt2

futt3

Другий тайм був не таким насиченим на небезпечні моменти та й проходив не настільки активно - в ньому побільшало боротьби особливо в центральній зоні.

Після перерви червоно-жовті створили лише два напівмоменти, з якими важко було претендувати на зміну рахунку на свою користь. Олексій Збунь пробивав головою на 53-й хвилині, та його удар не ніс особливої загрози воротам Руслана Худжамова. У середині тайму спробував відзначитися Максим Прядун, намагаючись на швидкості з гострого кута вразити ціль, але м’яч після його удару зупинила сітка гостей із зовнішнього боку воріт. Суперники ж діяли по рахунку - не ризикували, грали від оборони та чекали помилки «зіркових». Чекати довелося недовго: на 57-й хвилині Борячук оформив хет-трик і довів рахунок до розгромного. Почалося все на половині поля суперників, де Олексія Чичикова обіграв Андрій Тотовицький, пробіг кілька метрів і філігранною розрізною передачею вивів на побачення свого партнера по команді. Нападник «Маріуполя», пробивши низом у дальній кут воріт Паста, довів перевагу своєї команди до трьох м'ячів.
Наші футболісти намагалися забити бодай гол престижу, але жодного разу до фінального свистка вони серйозно не потурбували Худжамова.

futt4

До звітного матчу команда Романа Монарьова ще зберігала теоретичні шанси увійти до провідної шістки та тепер футболісти «Зірки» мають награвати склад, який у міжсезоння зазнав змін, і зосередитися на поєдинках у другій частині чемпіонату УПЛ та боротися за виживання у другій шістці.

У наступному турі на «Зірку» чекає куди серйозніший суперник – діючий чемпіон України донецький «Шахтар». Із ним підопічні Романа Монарьова зіграють на полі суперників у Харкові 25 лютого.

futt5futt6futt7futt8

«Зірка» (Кропивницький) – ФК «Маріуполь» – 0:3 (0:2).
18 лютого 2018 року (неділя). Початок о 14:00. Кропивницький. Стадіон «Зірка». 1432 глядачі. +2 С. Чемпіонат УПЛ, 2 коло, 20-й тур.

«Зірка»: 44. Паст Євген, 5. Братков Антон, 10. Білоног Дмитро (31. Кондраков Данііл, 86), 18. Веремєєв Владислав (15. Збунь Олексій, 34), 21. Загальський Ігор, 22. Гедж Арно, 29. Прядун Максим, 33. Рассадкін Глєб (27. Дришлюк Кирило, 67), 77. Чичиков Олексій (к/к), 81. Тарасюк Олександр, 93. Цюпа Іван. Запасні: 41. Льопка Роман, 23. Маткобожик Олександр, 38. Петров Сергій, 90. Ямполь Ярослав. Головний тренер: Монарьов Роман.

ФК «Маріуполь»: 12. Худжамов Рустам, 20. Кирюханцев Ігор, 13. Яворський Сергій, 30. Білий Максим, 27. ДеміріБесір, 69. Дедечко Денис, 9. Мишньов Дмитро (93. Діденко Анатолій, 80), 50. Болбат Сергій (4. Неплях Євген, 84), 22. Тотовицький Андрій, 11. ЧуркоВячеслав (32. Піхальонок Олександр, 67), 39. Борячук Андрій. Запасні: 14. Левченко Ігор, 23. Насонов Олександр. Головний тренер: Бабич Олександр.

Голи: 0:1, Борячук Андрій (9); 0:2, Борячук Андрій (26); 0:3, Борячук Андрій (57).
Попередження: Дедечко Денис (32), Болбат Сергій (57).