Бобринецький волонтер розповів студентам УАЛ про Віктора Чміленка (ФОТО, ВІДЕО)

Олексій Цокалов, хлібороб, активний учасник Євромайдану та волонтер з Кіровоградщини відвідав Українську Академію Лідерства в рамках щорічної акції «Згадай Майдан».

Кількість переглядів - 5065

Опубліковано . в Лонгріди


Як розповів «Гречці» Олександр Медведєв, менеджер УАЛ - Миколаїв, щороку 18-20 лютого студенти академії відвідують акцію «Згадай Майдан» у Києві. В її рамках студенти зустрічаються з учасниками цих подій, відвідують пам‘ятні місця. По поверненню в регіональні осередки, а їх п’ять: в Миколаєві, Києві, Львові, Харкові, Полтаві, тиждень пам‘яті Майдану продовжується на місцях.

olll2

«Наша сьогоднішня зустріч відбувалася на завершення цього тижня. Окрім наших студентів її відвідали школярі Миколаєва, які брали участь в нашій Суботній Академії - дні відкритих дверей, які проходять в Академії щотижнево для школярів із шкіл району», - зазначив Медведєв..

На початку зустрічі присутні переглянули стрічку Ігоря Токара та Олексія Цокалова «ЧМІЛЬ», присвячену Герою України Віктору Чміленку, який загинув 20 лютого 2014 року від кулі снайпера в Києві. Чміленко – успішний фермер, батько трьох дітей не зміг залишатись осторонь подій Революції Гідності та поліг, рятуючи пораненого побратима.

Далі настала черга запитань та відповідей, студентів УАЛ цікавили подробиці різних епізодів Майдану, історія створення Автомайдану тощо.

olll3

Олексій Цокалов розповів про те, яким за життя був Віктор Чміленко, про побратимів, з якими щодня прагнули робити довколишній світ кращим.

Деталі зустрічі на відео:

 

olll4olll7olll8olll9olll10

olll11olll12

G