«Зірка» у Кропивницькому програла аутсайдеру (ФОТО)

Домашній матч 23-го туру української Прем'єр-ліги для «Зірки» завершився поразкою.

Кількість переглядів - 787

Опубліковано . в Лонгріди

Сьогодні, 10 березня, у Кропивницькому наша команда програла аутсайдеру чемпіонату кам’янській «Сталі» - 1:2.У матчі було багато боротьби, єдиноборств в якому сталевари свої моменти використали, а зіркові ні.

Провальним для господарів став перший тайм, в якому у ворота Євгена Паста було забито два м’ячі. У свою чергу підопічні Романа Монарьова не реалізували жодного моменту, хоча можливості були. До пропущеного голу серед гравців «Зірки» два чудові моменти мав Білоног.

stal2

Спочатку Дмитро виходив на ворота Германа Пенькова, але замість того, щоб покотити м’яча на вільного Данііла Кондракова, якому лишалося б вразити пусті ворота, взяв гру на себе та незграбно пробив. Вдруге Білоног змарнував шанс забити, не зумівши переграти голкіпера «Сталі» під час виходу сам-на-сам.

Натомість гості свої моменти реалізовували. Футболісти «Сталі» відкрили рахунок на 37-й хвилині. Орест Кузик пройшов лівим флангом до центру і влучно пробив у нижній кут воріт. Паст в цій ситуації був безсилий.

stal3

Другий гол у ворота червоно-жовтих став наслідком помилки Кирила Дришлюка, який обрізався на половині поля суперників. За нею послідувала контратака гостей, яку результативно у компенсовані хвилини першого тайму після асисту від Максима Задераки замкнув Перейра Джонатан.

Гравці «Зірки» відквитали один м’яч вже після перерви на 53-й хвилині. Дві поспіль подачі зі штрафного гості відбили, доки з третьої спроби штрафний не подав Дмитро Білоног. Його навіс у воротарську зону із лівого флангу головою замкнув Іван Цюпа, подарувавши надію господарям – 1:2. Гол надихнув кропивничан на більш активні дії, та й гості більше почали грати від оборони. Спробам наших футболістів зрівняти рахунок не вистачало гостроти і влучності.

Зіркові створили кілька цікавих моментів у середині другого тайму, але з ударом Дмитра Білонога зі штрафного розібрався воротар «Сталі» Герман Пеньков, а новачку «Зірки» Джуліану Рюльє не вистачило кількох сантиметрів, щоб дотягнутися ногою до м’яча і результативно замкнути атаку.

stal4

stal5

Загалом якісно організувати атаку підопічним Романа Монарьова заважала велика кількість браку в передачах, прийомі м’яча, поганій взаємодії у потрібні моменти.

Сталевари віддали ініціативу і чекали свого у контратаках. Одна з таких могла ще більше засмутити місцевих уболівальників на останніх хвилинах поєдинку. Після перехоплення м’яча у центрі поля, чотири футболіста з Кам’янського ішли на ворота Євгена Паста, однак вони не скористалися чисельною перевагою. Атака суперників, яким протистояли три захисники «Зірки» завершилася неточним ударом вище воріт.

Останню можливість зрівняти рахунок господарі мали у компенсовані хвилини – Ігор Загальський закручував з правого флангу в дальню дев’ятку, але вчасно зреагував голкіпер «Сталі».

stal6

На післяматчевій прес-конференції головний тренер «Зірки» Роман Монарьов зізнався, що його команді у сьогоднішньому матчі не вдалося нічого з того, що планувалося:

- Деякі футболісти відверто випали з гри, з яких причин – будемо розбиратися. В мене багато претензій до своїх гравців, але з’ясовувати причини провалу будемо потім. Рухатимемося далі з тими футболістами, які хочуть допомагати команді і здатні це робити.

stal7

Керманич «Сталі» Ніколай Костов не приховував задоволення діями своїх футболістів, адже перемога для команди була довгоочікуваною. Він зазначив, що забивши два м’ячі до перерви, у другому таймі його футболісти грали по рахунку, втім дали «Зірці» створити кілька хороших моментів, і якби червоно-жовті їх не змарнували, то кам’янці могли б поїхати додому не в такому веселому настрої.

stal8

«Зірка» (Кропивницький)- «Сталь» (Кам’янське) – 1:2 (0:2).

Українська Прем’єр-Ліги, 23-й тур, 2-й етап. 10 березня (субота). Кропивницький. Стадіон «Зірка». Початок о 14:00.

«Зірка»: Паст, Кондраков (Прядун, 44), Драченко, Білоног, Загальський, Гедж, Маткобожик, Дришлюк (Рассадкін, 69), Ямполь (Рюльє, 55), Цюпа.

Тренер – Роман Монарьов.

«Сталь»: Пеньков, Данієлян, Ощипко, Грачов, Климчук (Копитов, 82), Джонатан, Якимів, Месхі (Хоцяновський, 76), Задерака (Нурієв, 90+2), Кузик, Мисик.

Попередження: Гедж (24), Загальський (90+3), Братков (90+3) – Месхі (35), -Якимів (38), Джонатан (52), Мисик (90), Грачов (90+4).

Голи: 0:1, Кузик Орест (37); 0:2, Перейра Джонатан (45+1); 1:2 Цюпа Іван (53).

Наступну гру «Зірка» проведе на виїзді 17 березня проти «Олімпіка».