Лонгріди

Кропивницькі активістки стали тренерками і нянями у Центрі матері та дитини (ФОТО)

. 6126

Жінки з Центру розпочали серію тренувань з креативним фітнес-тренером Жанною Андріяшевською. А оскільки няні штатом Центру не передбачені, то такими для малюків стали місцеві активістки.

centrrr2

Почалося все у січні 2017 року, коли директор Центру Інна Жолобова запросила членкинь організації відвідати Соціальний центр матері і дитини. Це місце є домом для жінок з немовлятами, які потрапили у складні життєві обставини. Керівник «Дії» Юлія Шкурупій тут же запропонувала допомогти молодим мамам і проводити з ними фітнес-тренування. Оскільки для тренування потрібне хоч мінімальне, але обладнання, його слід було придбати. Кошти на це зібрали на вечірці "Енергія ритму" Авторської фітнес-студії «Нова Я», яка відбулася 17 лютого.

Інна Жолобова прокоментувала нову ініціативу:
- Сьогодні у Соціальному центрі матері та дитини розпочато безкоштовний цикл тренувань для жінок, котрі тут тимчасово проживають і мають бажання повернутись у форму, або ж відкрити для себе нові знання й вміння, навчитись "чути" своє тіло, долати власні комплекси та бути впевненішими у собі.

А поки матусі працювали, їхні дітки були у надійних руках професійних нянь. Дякуємо, усім, хто відгукнувся і допоміг реалізувати іще одну неймовірну цікаву та корисну ідею для соціалізації та розкриття власного потенціалу у наших підопічних.

centrrr3

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама