Лонгріди

Пожежі на ринку «Босфор» присвоєно другий ступінь складності (ФОТО,ВІДЕО)

. 7442

 Загалом відомо про чотири серйозні пожежі ринку «Босфор», зокрема він горів 17 грудня 2010 року, 1 лютого 2013 та 7 вересня 2014 року. Щоразу говорять про неякісну проводку та коротке замикання, про те, що торгові ятки, розташовані просто під дротами електропередач, а залізобетонні стовпи, органічно вкопані просто всередині магазинів. Кожного разу обіцяють встановити причини, провести перевірку та навести лад, проте ринок знову загорівся.

watermarked poggkroo1

Сьогоднішня пожежа була менш масштабною за попередню, проте постраждали ті самі торгові павільйони, що і зазвичай. Власники товару власноруч виносили меблі, двері, одяг та інший товар. Найбільше постраждали магазинчики зі стоковим одягом, дах прогорів наскрізь, а весь товар залило водою. Все що вціліло, рятувальники допомагали дістати з обгорілих приміщень.

watermarked poggkroo3

За словами прес-секретаря Управління ДСНС у Кіровоградській області Оксани Мачак, інформація про сьогоднішню пожежу надійшла до чергової частини о 16.22. Рятувальники відразу виїхали на місце подій. Для гасіння пожежі вони застосовували чотири автоцистерни, автодрабину, аварійно-рятувальний автомобіль, автомобіль освітлення та зв’язку.

watermarked poggkroo4watermarked poggkroo5watermarked poggkroo6

Для гасіння пожежі всю Ковалівку знеструмили, а патрульні перекрили рух транспорту.

watermarked poggkroo7

О 16.55 пожежу локалізували, а о 17.07 повністю ліквідували. Пожежі присвоєно другий ступінь складності.

 watermarked poggkroo8watermarked poggkroo9watermarked poggkroo10watermarked poggkroo12

Фото,відео: Валерій Лебідь

Поширюйте

Коментуйте


Реклама