Кропивницька «Зірка» зіграла внічию перший матч плей-офф з «Десною» (ФОТО)

Сьогодні, 23 травня, «Зірка» у Кропивницькому в першому матчі плей-офф за право виступати наступного сезону в українській Прем’єр-Лізі, зіграла внічию з чернігівською «Десною» - 1:1.

Кількість переглядів - 826

Опубліковано . в Лонгріди

Підтримати улюблену команду прийшли чимало кропивничан, які до останніх хвилин матчу вболівали за "Зірку". Не менш віддано мотивували команду і дівчата з групи підтримки.

desnna2

desnna03desnna3

У першому таймі господарі мали дві гольові можливості забити суперникам, однак в обох випадках схибив Олексій Чичиков.

Наші футболісти більше володіли ініціативою, однак пропустили першими. Деснянці зловили «зіркових» на контратаці яка на 32-й хвилині завершилася голом. Олександр Волков головою замкнув навіс від Андрія Мостового – 0:1.

desnna4desnna5desnna7

Дві незаплановані заміни червоно-жовтих суттєво вплинули на плани керманича «Зірки» Романа Монарьова. Через травму до перерви поле залишив захисник Арно Гедж, а на старті другої половини матчу з тієї ж причини довелося замінити і воротаря Євгена Паста.

desnna010desnna10

desnna11

У другому таймі кропивничани активізувалися, домінували на полі, проте тривалий час це не приносило бажаного результату.

Зрівняли рахунок підопічні Романа Монарьова на 77-й хвилині завдяки автоголу – Олексій Чичиков у воротарській зоні змістився праворуч, низом пробив з гострого кута, а м’яч після його удару рикошетом від Дениса Фаворова влетів у ворота «Десни» - 1:1.

desnna12

До фінального свистка команди створили по одному небезпечному моменту. На 82-й хвилині лише майстерність воротаря «Зірки» Романа Льопки не дозволила нападнику «Десни» Максиму Банасевичу забити гол.

desnna13

desnna18

У зіркових змарнував шанс Сергій Петров, який не зумів влучно пробити в дотик, увірвавшись на швидкості у штрафну зону суперників. Воротар чернігівської команди Ігор Литовка дотягнувся до м’яча та перевів на кутовий.desnna15desnna16

До завершення матчу «Зірка» не полишала надій забити, однак гості діяли обережно, дисципліновано та вчасно ліквідовували усі намагання кропивничан створити інтригу біля своїх воріт.

Доля путівки в українську Прем’єр-Лігу вирішиться 27 травня у Чернігові, де футболістам «Зірки» треба буде обов’язково перемагати.

desnna17

«Зірка» (Кропивницький) – «Десна» (Чернігів) – 1:1 (0:1).
23 травня 2018 року (середа). Початок матчу о 17:00. Кропивницький. Стадіон «Зірка». Матч плей-офф за право участі в Чемпіонаті Української Прем’єр-Ліги.

Голи: 0:1, Волков Олександр (32); 1:1,Фаворов Денис (автогол, 77).
Попередження: Петров Сергій (85) - Огиря Владислав (8), Коберідзе Лука (84).