Лонгріди

На Кіровоградщині відбулись перші змагання зі стрільби серед учасників АТО (ФОТО, ВІДЕО)

. 7006

Представники організацій та спілок учасників АТО Івано-франківської, Львівської та Кіровоградської областей визначали сильнішого на полігоні в Новгородківському районі. Наші ветерани АТО представляли об’єднання Новгородківського, Долинського, Знам’янського, Кіровоградського районів та місто Кропивницький.

atostril2

Змагання відбулись за підтримки голови Кіровоградської ОДА та забезпеченні 3-го окремого полку спецпризначення.

Учасники змагань виконали п’ять комплексних вправ, за результатами яких визначено трьох переможців. Переможцями змагань стали: Дмитро Невєдров, представник Львівська спілка учасників АТО, який набрав 61 бал та посів перше місце. Другим із результатом 58 балів став Юрій Качак з Івано-Франківської обласної організації учасників АТО, і бронзу з 54 балами здобув Анатолій Прокутко, співробітник ГУ НП з Кропивницького.

atostril3

Всі переможці отримали медалі, кубки та пам’ятні подарунки. За словами Дмитра Борисенка, подібні змагання проводитимуться регулярно. Також незабаром приїхати на полігоні стрілецького клубу "АrmsClub" зможе кожен бажаючий, щоб навчитися поводитись зі зброєю та вдосконалити навики володіння нею.

Фрагменти проведення змагань дивіться на відео:

atostril4atostril5atostril6atostril7

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама