Лонгріди

Олег Тягнибок взяв участь у «Марші Слави Героїв» у Кропивницькому (ФОТО, ВІДЕО)

. 7042

У марші взяв участь лідер партії Олег Тягнибок, керівники міського та обласного осередків, активісти парторганізації та її прихильники з різних куточків області, жителі Кропивницького, учасники АТО.

marsh2

Вже традиційно, колона пройшла під державними та партійними стягами центром Кропивницького від пам’ятника Янголу охоронцю до площі Героїв Майдану. Учасники акції вигукували гасла: «Наша земля – наші герої», «Бандера, Шухевич – герої України», «Слава Героям Майдану» та інші.

marsh4marsh3marsh12marsh11marsh5

По завершенню маршу відбувся мітинг.

За словами Олега Тягнибока, цей захід присвятили героям всіх поколінь, він покликаний нагадати українцям про своїх героїв, про яких треба пам’ятати та не зраджувати їх ідеалам.

marsh6

«Це свято всіх Героїв України! І сьогодні ми вшановуємо героїв вчорашнього дня і героїв сьогодення: хоробрих воїнів князя Святослава, українських воїнів - козаків, українських гетьманів. Сьогодні ми вшановуємо вояків Української Народної Республіки, Західноукраїнської Народної Республіки. Ми згадуємо і вшановуємо великих отаманів та героїв Української Повстанської Армії – «Армії нескорених», які боролися з німецьким окупантом, з польськими агресорами, і з большевицькими.

Сьогодні в День Героїв ми згадуємо героїв «Шістдесятників», тих людей, які в умовах совєцької окупації, совєцької агресії знаходили в собі сили і боролися і протистояли. Сьогодні ми низько схиляємо голови перед героями «Небесної сотні», ми поклали квіти коло їх постаменту, ми пригадуємо події чотирьохрічної давнини. Ми свободівці, особливо згадуємо 19 наших побратимів, які зараз на небесах, які загинули під час Майдану за нашу з вами свободу, за нашу з вами перспективу і справедливість. І ми сьогодні схиляємо голови перед нашими побратимами, перед нашими сучасними героями: добровольцями, військовими – героями Україно-московської війни. Свободівці втратили сорок одного героя на війні, славна Кіровоградщина втратила багато десятків героїв і серед них троє наших побратимів - свободівців.

Чи герої, які були тисячі років тому, чи герої сьогодення, вони «зліплені з одного тіста» - це такі самі українці як ми з вами, але особливі, це є ті, які показали нам шлях. І наше покоління, ми просто не маємо жодного права зганьбити їхньої честі, ми зобов’язані продовжувати їх боротьбу задля того, щоб їх мрії рано чи пізно були зреалізовані. І ми це зробимо, але про героїв маємо пам’ятати», - зазначив у своєму виступі Олег Тягнибок.

marsh7

marsh9marsh8marsh10

В заході взяли участь кілька сотень націоналістів.

Деталі «Маршу Слави Героїв» та виступу Олега Тягнибока у Кропивницькому, дивіться далі:

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама