Лонгріди

У Кропивницькому попрощались з героєм 17-го батальйону Миколою Метлінським (ФОТО,ВІДЕО)

. 7690

metlin2

25 травня під час раптового артобстрілу позицій 17-го ОМпБ, 48-річний Микола Метлінський, власним тілом накрив свою доньку, 26-річного санінструктора частини.

Бійця доставили до Дніпра, п’ять днів в клініці ім. Мечнікова лікарі боролись за його життя, проте 1 червня серце героя зупинилось.

metlin3metlin4

Сьогодні у Кропивницькому на Алеї слави Рівнянського цвинтаря зібрались бойові побратими військовослужбовця, близькі та рідні, жителі міста, представники влади. Заупокійну літію відправив єпископ Кропивницький і Голованівський УПЦ КП Марк та свящ. Іван Шубин, настоятель парафії святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницького.

metlin5

Заступник командира 57-ї окремої мотопіхотної бригади Олександр Щербина розповів про те, яким був Микола Метлінський за життя.

Подробиці на відео:

metlin6metlin8

Довідково:

Микола Метлінський народився 19 квітня 1970 року В Олександрівці Кіровоградської області. Закінчив Кіровоградський інститут сільськогосподарського машинобудування. Служив на флоті, належав до байкерського руху.

metlin9

До служби в 17 окремомоу мотопіхотному батальйоні 57-ї ОМПБ, воював у складі 55-ї бригади 41-го дивізіону артилерійської розвідки.

metlin10

Поширюйте

Коментуйте


Реклама