Ветеранська збірна та спецпризначенці розійшлись миром на футбольному полі (ФОТО)

Минулої п’ятниці стадіон «Зірка», що у Кропивницькому, приймав незвичний матч, на поле вийшли ветерани збірної України та військовослужбовці – спецпризначенці. Поєдинок присвятили ДнюКонституції України.

Кількість переглядів - 1332

Опубліковано . в Лонгріди

Команда з Кропивницького лідер в групі «Південь» Відкритого Чемпіонату України Героїв АТО. З шести матчів цього року вони виграли вп’ятьох. Збірна України натомість проводила свій 99-й матч в рамках всеукраїнського турне збірної ветеранів, що відбувається задля підтримки військових у зоні ООС та якнайшвидшого встановлення миру та єдності в країні.

futtttt1

Капітан команди Владислав Ващук вивів на поле зіркову команду у складі: Віталій Рева, Сергій Нагорняк, Олег Собуцький, Володимир Єзерський, Віталій Косовський, Віталій Самойлов, В’ячеслав Свідерський, Едуард Цихмейструк, Андрій Оксимець, Олександр Венглинський, Богдан Шершун та Володимир Бондаренко. Тренують зіркову збірну славетні Анатолій Дем’яненко та Володимир Лозинський.

futtttt15

Перед матчем 25-річному Василю Петринку, нападнику спецпризначенців, який зумів відновитися після дуже важкого поранення у 2014 році та повернутися до повноцінного життя, Анатолій Дем’яненко вручив м’яч з автографами всіх гравців ветеранської збірної.

futtttt2futtttt3futtttt4

Якщо від початку гри спецпризначенці переважали суперника фізично, то гості нашого міста зробили ставку на техніку. Команда з кропивницького весь перший тайм провела в атаках, проте виникали проблеми при завершенні атак. Натомість гості кілька разів мали змогу забити і зрештою Віталій Косовський, в минулому півзахисник київського «Динамо», відправив м’яч у сітку воріт.

futtttt5futtttt6futtttt7futtttt12

Відігратись кропивничанам вдалось лише у другому таймі. Після навісної передачі помилився на виході Віталій Рева, і Анатолій Денисюк відправив м’яч у порожній кут воріт збірної. У підсумку – нічия 1:1.