Лонгріди

Кропивницькі скаути відкрили новий «Пластовий рік» (ФОТО)

. 5935

Півтора десятки юнаків та юначок з Кропивницького та Соколівського зібрались на території обласного Центру туризму.

pl1

На самому початку – шикування та відкриття. Пластуни розгорнули прапор, помолилися та заспівали гімн організації. Двоє юначок успішно склали першу пробу(певний набір навичок та вмінь) та здобули черговий пластовий ступінь. Дівчата склали пластову присягу та отримали від виховниці пластові лілейки – символ організації.

Коли приходить осінь, пластуни традиційно прощаються з літом , проводиться прощальна ватра і відкривається новий пластовий рік. Після цього завжди відбуваються перші сходини(щотижневі заняття з дітьми за гуртковою системою(робота малих груп), - авт.).

— Юлія Блашко

pl2

Ми провели традиційне відкриття «Пластового року» та заприсяжили двох дівчат. Тепер вони носитимуть пластову лілею – символ організації, - розповіла старшопластунка Юлія Блашко, комендант заходу.

— Юлія Блашко

pl3pl4

Всі учасники заходу були поділені на команди і по черзі проходили різні точки у вигляді квесту. Старші пластуни (18-35) та сеньйори (старші 35 років) давали певні завдання, які юнаки та юначки мусили виконати якнайкраще. Загалом присутні бавились у різноманітні ігри, що розвивають уяву, потребують швидкого мислення та обов’язково – вміння працювати в команді.

Квест спрямований на Team building, щоб учасники ближче познайомились і здружились як команда, адже вони будуть надалі працювати разом.

— Юлія Блашко

pl6pl7

По завершенню квестових завдань на всіх чекав гарячий чай та вечірня ватра.

pl8pl9

Кропивницька станиця продовжує свою діяльність та запрошує долучатись дітей віком від 12 років та молодь від 18 років долучатись до пластування. За довідками можна звертатись за телефоном: +380 68 824 9498 – Ілля Войтенко, або пишіть в особисті повідомлення на сторінці у Фейсбуці:

Довідка: «Пласт» - Національна скаутська організація України є найдавнішою та найчисельнішою скаутською організації України, мета якої сприяти всебічному патріотичному самовихованню української молоді на засадах християнської моралі, на свідомих, відповідальних та повноцінних громадян місцевої, національної та світової спільнот, і на провідників українського суспільства.Заснована у 1912 році за зразком світового скаутингу.

Перші згадки про «Пласт» на Кіровоградщині припадають на час перебування легіону Січових стрільців на Кіровоградщині (1918 рік). В часи радянської окупації «Пласт» був заборонений окупаційною владою. У Кропивницькому організацію відновили у 1996 році. За цей час через місцевий осередок пройшли сотні юнаків та юначок, які стали успішними людьми – повноцінними членами суспільства.

Загалом у різний час до організації долучились десятки, в майбутньому відомих на весь світ особистостей. Серед них Степан Бандера, Роман Шухевич, Олег Кандиба – Ольжич, Квітка Цісик, Любомир Гузар, Богдан Гаврилишин та інші.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама