Гроші хороші: як безпечно зберігати свої заощадження (ПОДКАСТ)

15:01, 21 Серпня, 2023

У четвертому випуску подкасту “Гроші хороші” Павло Іванов та керівниця преміум-банкінгу Центрального макрорегіонального управління ПриватБанку Олена Гаврилюк розкажуть про способи збереження грошей та особливості кожного з них.

 

“Найперше, що хочу сказати про збереження грошей – це те, що потрібно деверсифікувати свої кошти. Як то кажуть, зберігати яйця в різних корзинах – і в депозитах, й у валюті, і в цінних металах. Можливо хтось колекціонує монети чи прикраси, можливо якщо це виріб якогось від ювеліра чи спадок – тоді можливо це буде мати велику цінність. Кожен для себе обирає сам – чи це буде депозит чи це будуть цінні метали або державні облігації”, – акцентувала на початку розмови Олена Гаврилюк.

У випуску розкажуть:

  • Як захистити себе від коливань на валютному ринку?
  • Що потрібно знати про збереження коштів у вигляді цінних металів?
  • Який найпростіший спосіб заощадження грошей?
  • Що таке державні облігації та в чому полягає спосіб збереження грошей у цінних паперах?
  • Для чого сейфова скринька у банку та як нею скористатися?

 

Нагадаємо, “Гречка” запускає подкаст “Гроші хороші” для всіх, хто хоче грамотно розпоряджатись грошима та захистити свій гаманець. Ведучий Павло Іванов і гості подкасту доступно пояснять, чому курс долара впливає на економіку, як не переплачувати по кредитах і не попастись на гачок карткових шахраїв, та які є способи зберегти та інвестувати ваші заощадження.

Зазначимо, ми вже розповідали як уникнути шахрайств із банківськими картками, про типи банківських карток та на що варто звертати увагу, а також про про кредити та на що варто звертати увагу, аби позика не обернулася джерелом проблем та фінансових негараздів.

 

Останні новини по темі
В Олександрії під час марафону зібрали 40 тисяч на дрони для армії (ФОТО)
3666
poet1
«Я захищатиму Україну»: у війні проти російських окупантів загинув 21-річний «Поет» з Кропивницького (ФОТО)
Читайте також

У п’ятницю, 25 травня, підприємство «Кіровоградобленерго» оприлюднило графіки відключення електрики в області, які діятимуть з 18:00 до 00:00....

16:37, 25 Травня, 2024

У Кропивницькому з понеділка, 27 травня, на автобусному маршруті №103 курсуватимуть чотири додаткові рейси....

10:38, 25 Травня, 2024

Інклюзивність, доступність і безбар’єрність – це не просто “трендові слова”, а важливі принципи, які є необхідними та базовими при проєктування будь-якого середовища, зокр...

09:52, 25 Травня, 2024