Політика

Об’єднання учасників АТО готове силою відстоювати інтереси мешканців Кіровоградщини

Опубліковано . в Політика

Є люди, які готові відстоювати перед Верховною Радою і Кабміном важливі для Кіровоградської області ініціативи. Якщо треба то і з застосуванням сили.

На Кіровоградщині нардеп Купрій проведе особисті прийоми громадян з правових питань

Опубліковано . в Політика

 

18-19 липня народний депутат від Дніпропетровщини, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Віталій Купрій зустрічатиметься з жителями Кропивницького, Знам'янки, Олександрії, Світловодська.

Голова Кіровоградської облдержадміністрації торік задекларував збільшення доходу

Опубліковано . в Політика

"Слово і Діло" проаналізувало статки голів облдержаміністрацій за 2017 рік у порівнянні з 2016-им роком. Так, очільник Кіровоградщини Сергій Кузьменко збагатів на понад мільйон гривень та орендовану автівку "Мерседес".

Кузьменко посів сьоме місце рейтингу родинних статків серед голів облдержадміністрацій

Опубліковано . в Політика

"Слово і Діло" оприлюднило рейтинг задекларованих родинних статків за минулий рік голів обласних державних адміністрацій. Так, очільник Кіровоградщини Сергій Кузьменко має таких доходів 3,1 млн грн і сьоме місце рейтингу серед 23-ох інших голів ОДА.

Нардепи-мажоритарники від Кіровоградщини не звітують публічно перед виборцями (ФОТО)

Опубліковано . в Політика

Сьогодні в Кропивницькому регіональне відділення ОПОРА презентувало результати весняної діяльності народних обранців, які представляють Кіровоградську область у парламенті. Відзначають, що за останній час активність нардепів у округах знизилася, а за законотворчою діяльністю мажоритарники посідають одне з останніх місць серед інших областей.

Державна субвенція: допомога Кіровоградщині чи піар нардерпів?

Опубліковано . в Політика

На один з округів на Кіровоградщині у 2017 році було виділено в десять разів більше коштів субвенцій. Такі результати дослідження виділення субвенцій з державного бюджету в одномандатних округах Кіровоградської області Громадянської мережі ОПОРА.

Порошенко звільнив голову Олександрійської РДА

Опубліковано . в Політика

 

Відповідне розпорядження про звільнення Богдана Курупа з посади голови Олександрійської райдержадміністрації Кіровоградської області з'явилося сьогодні, 21 травня, на сайті Президента України.

У Кропивницькому відбулася акція-підтримка законопроекту про вибори (ФОТО)

Опубліковано . в Політика

Сьогодні вранці на площі біля міської ради Кропивницького відбулася Всеукраїнська акція “Ні! Виборам за законом Януковича”, на яку завітало близько 50 учасників, переважно представників  політичних партій.

На Кіровоградщині відбудеться акція на підтримку виборчої реформи

Опубліковано . в Політика

 

Всеукраїнська акція “Ні! Виборам за законом Януковича” проходитиме 15 травня на площах усіх обласних центрів країни, зокрема о 9:00 в Кропивницькому, біля міськради.