файно сусід

Політика

Стрижаков розповів про можливість йти в мери від «Слуги народу»

Опубліковано . в Політика

Лідер «Перспективи міста» Артем Стрижаков виключає можливість йти на посаду міського голови Кропивницького від партії «Слуги народу» та від будь-якої іншої немісцевої партії.

Олександр Дануца очолив осередок партії «Слуга Народу» на Кіровоградщині

Опубліковано . в Політика

 

Кіровоградську обласну організацію партії «Слуга Народу» очолив нардеп, голова підкомітету з питань організації охорони громадської безпеки і порядку комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності Олександр Дануца.

Як на Кіровоградщині працюють громадські приймальні політичних партій

Опубліковано . в Політика

У 10 з 14 обласних партійних осередків працюють громадські приймальні. При цьому адреси і телефони цих приймалень не завжди є у вільному доступі, а дізнатись графік роботи часто можна лише відвідавши партійний офіс.

Кропивницький готовий до суттєвої зміни місцевої влади - соціолог

Опубліковано . в Політика

Жителі обласного центру готові до кардинальних змін місцевої влади, зокрема, депутатського корпусу та мера Кропивницького. Про це свідчать дані соціологічного опитування від Центрально-української соціологічної лабораторії та клубу міжнародної політики, результати якого оприлюднили вчора, 19 травня.

Місцева влада поскаржилась Зеленському на тиск

Опубліковано . в Політика

 

Правління Асоціації міст України звернулося до Президента України Володимира Зеленського щодо припинення безпідставного тиску на місцеве самоврядування та забезпечення спільної роботи центральних органів влади та органів місцевого самоврядування в боротьбі з епідемією коронавірусу та економічною кризою.

Як змінився керівний склад місцевих рад на Кіровоградщині

Опубліковано . в Політика

Зміна керівництва у місцевих радах зазвичай є ознакою зміни політичної конфігурації у цих же радах. Кіровоградщина не виключення: триває конфлікт щодо дострокового припинення повноважень заступника голови обласної ради, за перший рік депутатської каденції тричі змінювався секретар міської ради Кропивницького. 

5 депутатів за 5 років: чому складали повноваження депутати на Кіровоградщині

Опубліковано . в Політика

Громадянська мережа "Опора" дослідила, з яких умов депутати міськради Кропивницького та обласної ради складали свої повноваження. Виявилось, що піти депутати можуть лише добровільно.

Кіровоградщина: що залишилося від місцевих рад зразка 2015

Опубліковано . в Політика

У результаті виборів до місцевих рад у 2015 році 8 партій отримали представників у Кіровоградській обласній раді та 9 партій – у міськраді обласного центру. І якщо на початку депутатської каденції розклад політичних сих в двох радах був практично ідентичним, то у 2020 році у міській раді міста Кропивницького змінилася не тільки назва органу самоврядування, а й політична конфігурація. Натомість в обласній раді, як свідчить аналіз ОПОРИ, депутатська більшість, порівняно з 2015 роком, практично не змінилася.

Андрій Табалов: треба збільшити зарплати медикам в рази не тільки під час коронавірусу

Опубліковано . в Політика

В ефірі каналу UA:Кропивницький у програмі “Тема дня” секретар міської ради Андрій Табалов розповів про перебіг та підсумки «карантинної» сесії, на якій було прийнято низку важливих для функціонування міста в умовах епідемії рішень.

Активіст з Кропивницького заявив у ДБР на Зеленського та Єрмака

Опубліковано . в Політика

За заявою активіста з Кропивницького Дмитра Сінченка про вчинення злочину згідно статті 111 Кримінального кодексу України «Державна зрада», розпочалося розслідування проти найвищого українського керівництва.