Політика

Семен Семенченко запропонував згодом ліквідувати СБУ

Опубліковано . в Політика

Згодом ліквідувати СБУ і сформувати нову структуру, яка дійсно займатиметься питаннями державної безпеки, а не обслуговувати інтереси влади, запропонував нардеп Семен Семенченко.

Двоє нардепів від Кіровоградщини не ведуть активну роботу на округах

Опубліковано . в Політика

Упродовж всієї 6-ї та на початку 7-ї сесій Верховної Ради VIII скликання лише один з п’яти мажоритарників Кіровоградщини вів систематичну роботу в окрузі. Ще двоє депутатів були активними час від часу, а двоє – практично не приділяли уваги округу.

Гройсман знову перевірить дороги Кіровоградщини

Опубліковано . в Політика

Завтра, 12 жовтня, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ознайомиться зі станом виконання ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування у Київській, Кіровоградській і Черкаській областях.

Нардепи Семен Семенченко і Єгор Соболєв відвідають Кропивницький

Опубліковано . в Політика

12 жовтня у Кропивницький очікується візит першого заступника голови Комітету з питань національної безпеки і оборони Семена Семенченка, заступника голови фракції, Голови Комітету з питань запобігання та протидії корупції Єгора Соболєва та заступника голови Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Павла Костенка.

Законопроект про державний контроль за рішеннями органів місцевого самоврядування відкликали

Опубліковано . в Політика

 

Відкликання було ініційовано розробником року проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного контролю за відповідністю рішень органів місцевого самоврядування Конституції та законам України» – Мінрегіоном.

У Кіровоградській області зареєстровано 731 кандидата на перших виборах в ОТГ

Опубліковано . в Політика

5 жовтня територіальні виборчі комісії завершили реєстрацію кандидатів на посади депутатів та голів місцевих рад на перших виборах в об’єднаних територіальних громадах Кіровоградської області, які відбудуться 29 жовтня 2017 року. За інформацією спостерігачів Громадянської мережі ОПОРА, у шести об’єднаних територіальних громадах області зареєстрували 731 кандидата, що претендують на 132 депутатських місця, та 22 кандидати на посади сільських, селищних та міських голів.

Активісти не зафіксували порушень у підготовці до виборів в ОТГ на Кіровоградщині

Опубліковано . в Політика

Сьогодні, 3 жовтня, підготовка до виборів в ОТГ у Кіровоградській області, формування виборчих комісій та утворення округів відбувається без порушень.

Які закони ініціювали і що зробили для Кіровоградщини нардепи-мажоритарники

Опубліковано . в Політика

Більше двох років народні депутати з Кіровоградської області працюють у Верховній Раді. Громадянська мережа ОПОРА проаналізувала діяльність п’яти народних депутатів-мажоритарників  від Кіровоградщини за цей період.

Депутати від Кіровоградщини у комітетах Верховної Ради: працюють не всі

Опубліковано . в Політика

Упродовж 6-ї сесії Верховної Ради VIII скликання двоє з п’яти народних обранців Кіровоградщини продемонстрували доволі високий показник відвідуваності комітетів – понад 69% і 67, 7%. Ще двоє депутатів мають посередні показники з відвідуваності, а один із мажоритарників має нульову присутність на засіданнях свого комітету.

Голову Смолінської селищної ради готові запросити до партії Тарути

Опубліковано . в Політика


Представники політичної партії "Основа" не братимуть участі в найближчих виборах до ОТГ Кіровоградщини, які відбудуться в жовтні, проте вже шукають політичних однодумців.

Екс-голова ОДА готовий балотуватись на наступних виборах по мажоритарці від Кіровоградщини

Опубліковано . в Політика

Голова партії "Основа" Андрій Ніколаєнко не виключає можливості, що балотуватиметься на наступних виборах по мажоритарці від Кіровоградщини.

Яке місце в загальному рейтингу активності посіли нардепи від Кіровоградщини

Опубліковано . в Політика

Координатор громадянської мережі "ОПОРА" Зоя Лебідь під час прес-конференції у Кропивницькому розповіла про те, як працювали нардепи від Кіровоградщини протягом півріччя.