Політика

Ларін на коні або «продавець диму» повертається(ВІДЕО)

. 3098

На минулому тижні деякі кіровоградські ЗМІ опублікували дані опитування, в якому йдеться про нібито бажання мешканців Кіровоградщини повернути на пост очільника області екс-губернатора-регіонала Сергія Ларіна.


 www.gre4ka.info

Опитування проводилось у соцмережі і в ньому взяло участь близько 500 людей, а  «конкурувати» Ларіну довелося з Олександром Петіком, Олександром Чорноіваненком, Андрієм Табаловим, Костянтином Яриничем та Василем Моцним.  
 
Як питання про теоретичні вибори губернатора з’явилось у групі, яка взагалі не переймається політикою? Адміністратором групи «Кировоград В Контакте», яка налічує понад 8 тисяч людей і де проводилось опитування, є Владімір Власенко. Заглянувши на сторінку користувача в цій соцмережі бачимо, що в нього 26 друзів, і, очевидно, чуже фото( чоловік на аватарці має бейдж тур-фірми Європоліс з міста Євпаторія, а за заповненими даними - користувач проживає у Кіровограді). Власенко зареєструвався «В Контакті» 12 березня 2014 року і одразу створив групу, в якій і з’явилось абсолютно не репрезентативне опитування…

 Чому кіровоградські медіа розтиражували сумнівну новину і послались на абсолютно не репрезентативне опитування? Матеріал явно має ознаки джинси та й розмістили його спеціалізовані, так би мовити  ЗМІ.  Це «Україна-центр» і «Новини Кіровоградщини», засновником і співзасновником яких є підприємство правої руки Ларіна.

www.gre4ka.info

Олександра Шаталова ТОВ "МОБІ-ЕКСПРЕС", та «Кіровоградська правда», керівником якої є  Олена Данилишин - помічник Олександра Шаталова виборах до Верховної Ради 2012. Цікаво, що в газеті і на сайті «України центр» йдеться про опитування, яке ніби то проводила всеукраїнська компанія Research & Branding. Правда в статті не вказано замовника опитування, на сайті компанії про таке опитування – ні слова, а конкурентами Ларіна у теоретичному опитуванні вказані ті самі особи, що й в «контактівському»…
 
Схоже, що Сергій Ларін, соратник Віктора Януковича, який до останнього не зрікався патрона і не виходив з «Партії регіонів», розпочав «маневри» і намагається повернутися і у велику політику(є його заява про створення всеукраїнської партії) і в Кіровоград.
 
Ймовірно, Ларін з колегами, нині викинутий за борт партії, спробують балотуватись до Верховної Ради наступного скликання саме від Кіровоградщини. Тому і необхідно нагадувати про себе. Окрім того, група екс-керівника міської організації ПР Юрія Тітова у Кіровоградській міській раді, ніби то продовжує працювати на Сергія Ларіна.

www.gre4ka.info

Як пояснив «Гречці» сам Тітов, він готовий працювати з Сергієм Ларіним в реалізації окремих проектів пов’язаних з поліпшенням життя кіровоградців... Тут згадується й інтерв’ю екс-губернатора газеті «Україна Центр», в якій йдеться про створення нової політичної сили та… формування в міській та обласній радах створять  фракції нового політичного об’єднання. Тобто, в обох органах самоврядування лишилося достатньо відданих депутатів. Не виключено, що саме група депутата Тітова стане основою для нового формування в стінах Кіровоградської міської ради. А завдання з «поліпшення», зрозуміло, знайдуться.

Так виглядає, що кіровоградцям варто уважно передивитися наступне відео, згадати майданси-чорнобривці і готуватися до другого пришестя «продавця диму».

Фото: Валерій Лебідь

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама